Противозачатачни и кървене!

  • 3 088
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Момичета налага се да пия противозачатачни 4 месеца преди инвитро,просто за да контролирам дейността на яйчника.Имам обаче проблем.Предния месец имах цикъл само един ден,почнах хапчетата този месец на 15 пак и от вчера се появиха болки в дясно леки и савсем леко кървене.Пия Логест.
Някой имал ли е подобни аномалии?

# 1
  • Мнения: 768
 През първите 2-3 месеца на хапчета е вероятно такова прокървяване. Няма страшно - прочети си упътването.

# 2
  • Мнения: X
През първите 2-3 месеца на хапчета е вероятно такова прокървяване. Няма страшно - прочети си упътването.

Да, нормално е!Дори в упътването го пише!

# 3
  • Мнения: 2 259
Притеснявам се защото след всяка подобна аномалия в мен се стига до скалпел,вече не ми останаха сили и нерви.Четох упътването,другият месец ще сменя с Фемоден,не търся лечение ,просто контрол,да няма кисти и да има редовен цикъл.
Благодаря за бързия отговор!

# 4
  • Мнения: 741
И на мен ми се е случвало,даже това кървене е било 3-4 дена

# 5
  • Мнения: X
Притеснявам се защото след всяка подобна аномалия в мен се стига до скалпел,вече не ми останаха сили и нерви.Четох упътването,другият месец ще сменя с Фемоден,не търся лечение ,просто контрол,да няма кисти и да има редовен цикъл.
Благодаря за бързия отговор!

Еми, щом имаш такива притеснения,посети гинеколога,който ти е назначил тези противозачатъчни.Той ще прецени най-добре Peace
Аз от  Ясмин, имах само леко зацапване,вместо мензис.Знам,че от анти-бебе хапчетата,менструацията става по-оскъдна,но от тези, хич я нямаше ooooh!.Отидох при гинеколога си,споделих му проблема и той ги смени с други.

# 6
  • Мнения: 88
Здравейте!
И аз пия Ясмин от близо 2 седмици, след секцио преди 1,5 месец. Изписа ми ги гинеколожката при която родих, но взех да се притеснявам, защото преди седмица започна да ми зацапва, а сега вече си ми тече обилно, както като ми дойде цикъла. А знам че като пиеш противозачатъчни трябва или да ти намалее или да ти спре. Надявам се някой да има подобен проблем че взех да се шашкам. Sad

Общи условия

Активация на акаунт