ПРОТЕИНОВА 5 ДНЕВНА ДИЕТА

  • 8 538
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
Здравейте мацки   Hug   bouquet

Търсих във форума но не намерих нищо  Cry

Въпроса е пробвали ли сте това :  newsm78

"ПРОТЕИНОВА 5 ДНЕВНА ДИЕТА

5x5 и това е всичко. ????

Разбираемо е учудването ви, нима прочетохте всичко това за една глупост. 5x5 - и какво е това, за бога? Ами формула- проста, но ефективна: 5 дена по 5 дози по 30 грама протеин, разтворени в чаша вода(не мляко), не, не може обезмаслено, ами не- и сок не може, чиста вода. И стига с въпросите! Просто провери волята си и пробвай! Макар че изглежда просто и елементарно, това е доста ефикасен метод. Редукцията на теглото за 5 дена ще е между 3 и 5 килограма. А ефектът от обърнатия метаболизъм ще продължи с месеци. Стига вие да не се постараете и да почнете да поглъщате огромни количества храна. Е има и уловка- най-вероятно няма да успеете да издържите?! А може би ще успеете, не знам. Сега всичко е във ваши ръце и зависи само от вас."

Че... Някой да се е подлагал на това, да сподели как е било... резултати?  Thinking

Целувки  Heart Eyes  Hug   bouquet

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 17:43 от bskbs

# 1
  • Мнения: 917
Айде бе момичета 17 са видели темата, 3 гласували и никой не казва ...  Cry Cry Cry

# 2
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Е що за глупост е това ooooh!-възмутена съм не от това,че си пуснала анкетата и диетата, а че изобщо някой се навива на подобно тровене-прахчета протеини ииии голяма радост-голямо чудо Laughing.
Ами яж пилешки пържолки и яйца 5дни и ще имаш по-добър резултат, че и черния ти дроб ще е къде-къде по-читав, отколкото с тез прахчета

# 3
  • Мнения: 6 958
5 дена по 5 дози по 30 грама протеин, разтворени в чаша вода.

Е има и уловка- най-вероятно няма да успеете да издържите?!

 Mr. Green

Може да издържаме на много повече, уверявам те, но НЕ и на тези химии  Whistling

Е що за глупост е това ooooh!-възмутена съм не от това,че си пуснала анкетата и диетата, а че изобщо някой се навива на подобно тровене-прахчета протеини ииии голяма радост-голямо чудо Laughing.
Ами яж пилешки пържолки и яйца 5 дни и ще имаш по-добър резултат, че и черния ти дроб ще е къде-къде по-читав, отколкото с тез прахчета



Подкрепям съфорумката  Peace

# 4
  • Мнения: 917
Аз не съм била ! За диетата не са мои думи а съм го взела от http://www.fitnes-bg.com . Една позната ми каза че смята да започва а аз не бях чула нищо по въпроса ! Извинявам се ако не е било правилно да искам  мнение на някой по-запознат Sad
не ме линчуваите нова съм Praynig

# 5
  • Мнения: 4 678
Ооооо,Тонито и Миранди те набараха  smile3508
Моите съболезнования bskbs newsm62
Обаче аз те подкрепям,не им се давай newsm10

# 6
  • Мнения: 6 958
Аз не съм била ! За диетата не са мои думи а съм го взела от http://www.fitnes-bg.com . Една позната ми каза че смята да започва а аз не бях чула нищо по въпроса ! Извинявам се ако не е било правилно да искам  мнение на някой по-запознат Sad
не ме линчуваите нова съм Praynig

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace

Ооооо,Тонито и Миранди те набараха  smile3508
Моите съболезнования bskbs newsm62
Обаче аз те подкрепям,не им се давай newsm10

Поцееее  Flutter  хадиии без бой  bowuu

# 7
  • Мнения: 1 975
Не съм я правила, но мисля, че няма и да я направя някога Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 4 678
Аз не съм била ! За диетата не са мои думи а съм го взела от http://www.fitnes-bg.com . Една позната ми каза че смята да започва а аз не бях чула нищо по въпроса ! Извинявам се ако не е било правилно да искам  мнение на някой по-запознат Sad
не ме линчуваите нова съм Praynig

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace

Ооооо,Тонито и Миранди те набараха  smile3508


Моите съболезнования bskbs newsm62
Обаче аз те подкрепям,не им се давай newsm10

Поцееее  Flutter  хадиии без бой  bowuu

Че аз за бой ,дума не казвам newsm17

# 9
  • Мнения: 6 958
Че аз за бой ,дума не казвам newsm17

Шегичка  Wink Wink Wink

Няма повече спам, успех на авторката на темата още веднъж,  Peace но аз да кажа мислете с какво се храните и какви други допълнителни вещества/хапчета и т.н. приемате - разумно  Wink

# 10
  • Мнения: 603
Аз съм на нея днеска ми е 1 ден ! така ще съм до петък някъде и ще кажа резултат... и няма нищо вредно !

# 11
  • Мнения: 917

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace


 Hug     bouquet

Не е за мен миличка а за една дундолина в Америка, на която фитнес тренера и казал да я почва ...  Sad А е 55 кг. завалийката  Shocked

# 12
  • Мнения: 6 958

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace


 Hug     bouquet

Не е за мен миличка а за една дундолина в Америка, на която фитнес тренера и казал да я почва ...  Sad А е 55 кг. завалийката  Shocked

Кажи, че е сбъркала психиатъра с диетолога (извинявам се за мнението ми, но не мога да се сдържа да не го кажа  ooooh!)... може да и предадеш, че няма да е зле само и единствено да поспортува мъничко и оттам ще свали малко тегло или да се заеме с лека пречистваща диета на плодове или друго примерно...  Twisted Evil

Ехххх еххххх ехххххх ехххххххх  ooooh!

# 13
  • Мнения: 6 958
Аз съм на нея днеска ми е 1 ден ! така ще съм до петък някъде и ще кажа резултат... и няма нищо вредно !

Ами ти на какви кг. си чисто любопитство  newsm78

# 14
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
протеините девер ми ги пие (мегамас) за да натрупа маса и си се храни нормално колкото и ние! каза,4е не му се яде след шейка, но се тъп4е, той иска да слага  килца ,не да сваля де!и прави фитнес 3 пъти! не знам как протеините на прах по 50 гр са 200кал (ако не греша) по 5 пъти на ден ве4е са 1000 кал (мегамас4000)-добре ли е сметката? има ли резултат? ама има доста химия , верно е!

Общи условия

Активация на акаунт