Как и защо...

  • 1 773
  • 20
  •   1
Отговори
Какво може да ви накара да се съберете пак с човека с  който сте имали много щастливи мигове
но например сериозн проблем някък си ви е смачкал и ви е разделил.
Ако не дай боже се случи нещо гадно между вас и вашата ПОЛОВИНКА и това нещо ви раздели
мислите ли че трябва да се загърбят проблемите и лошите неща и да се даде шанс на любовта?
В подобен случаъ не става въпрос въобще за изневяра или пиянство или малтретиране, просто за
промяна в психиката на хората, промяна породена от моментно състояние и още лоши неща.
Бихте ли дали шанс на любовта ако всичко е преудолимо и забравимо.

# 1
  • Мнения: 3 423
Нищо. Не кърпя и не бродирам. Късам и хвърлям.
Я, колко мъже молят да ги погаля с опашка.

# 2
  • Мнения: 1 629
На думи, да, звучи разумно. Но не се получава, в повечето случаи. Като изключим двойките от типа събиращоразделящи се перманентно.

# 3
  • Мнения: 25 447
Ами може би зависи какво точно ви е разделило. Има неща, с които не трябва да се правят компромиси (напр. бой) и други, които могат да се преглътнат (напр. изневяра).
Да, аз простих веднъж (бяхме още гаджета), с годините даже и забравих (почти!  Mr. Green). В крайна сметка не съжалявам - скоро ще направим 18 години брак, плюс едно дете в резултат на което.  Laughing

# 4
  • Мнения: 803
Хммм..настъпи ме по мазола с тая тема... Confused
Много пъти сме били пред раздяла, заради някое сериозно неразбирателство, но тъй като съм влюбена патка съм правила компромиси и сме оставили заедно. Обаче така се стига до един момент,когато бивам приемана за даденост и когато играят ръченица върху нервите ми и то напълно осъзнато. Просто ми е омръзнало да се очаква от мен да се съобразявам с всичко и всички около него, но да не получавам същото...

ама пак оставам, да се е*а в тъпата глава

# 5
  • Мнения: 967
Всеки си знае границите- какво е склонен да приеме и какво не. Аз по принцип съм от прощаващите натури - все намирам извинение за грешките на оклните от типа - "той не нарочно" и т.н., но има безпардонни хора, които при най-малкия гаф късат отношения... Трябва да кажа, че съм късметлийка и половинката ми, с която съм вече 10год. никога не ме е наранявал сериозно и бая се съобразява с мен във всяко едно отношение, така че не мога да говоря от опит. Все пак ако разсъждавам теритично - почти всичко съм склонна да простя без разбира се груби ексцесии, които като си познавам човека не се очакват.

# 6
  • Мнения: 6 472
Не се получава! Малко са случаите при които повторното събиране се овенчава добър резултат!
Аз лично нямам навика да гледам назад. Ма био хубаво, ма обичали сме се - ми добре ама вече не е и точка!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
При нас се получи. В един момент след няколко години връзка нещо нещата бяха станали...как да кажа...по навик Rolling Eyes Не знам как да го обясня точно...абе нямаше интерес помежду ни, бяхме се приели един друг за част от интериора. Случва се, когато не се грижиш за връзката си, всичко просто се слягва и става безинтересно. Разделихме се. След 3 месеца "свободен живот" един ден той ми дойде на гости и се награбихме от вратата hahaha
Та, при някой двойки раздялата има благотворно влияние Flutter

# 8
  • Мнения: 2 270
Не се получава! Малко са случаите при които повторното събиране се овенчава добър резултат!
Аз лично нямам навика да гледам назад. Ма био хубаво, ма обичали сме се - ми добре ама вече не е и точка!
Peace

# 9
  • Мнения: 583
Зависи от случая, зависи от хората, зависи от обидата, и болката. Но при нас се получи, навика да си с човека,  и все пак имаше и обич, и нещата пак се наредиха.

# 10
  • Мнения: 5 178
Според мен много зависи от темперамента на двойката, познавам хора дето заради две думи напреко дигат такъв скандал..а иначе се обичат и от 10 год живеят заедно. Белинда е права за възприемането като мебел в някой момент от съвместния живот

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Не искам да се заричам.
Но залепеното винаги си личи и там мястото винаги е по-слабо.
Имам една по-сериозна раздяла - разбрах, че понякога две съдби само се пресичат, но не продължават в една посока.

# 12
  • Мнения: 1 364
Да, бих дала шанс на любовта.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 567
Според мен много зависи от хората на които се е случило и как те гледат на отношенията по между си и като цяло на живота.
Аз лично се върнах, много се обичахме но нещата не бяха същите, човека за когото умирах сякаш беше умрял заедно с раздялата ни, усещах го чужд. Много ми коства да го напусна отново но го направих, така запазих спомена за онзи когото ме караше да полудявам по него и да се чувствам жена, избора беше мой и не съжелявам ( за нищо в живота си), така сега имам един хубав спомен, а не разочарование.
Човек сам избира пътя си, важното е никога да не съжелява!

# 14
  • Мнения: 1 299
Бихте ли дали шанс на любовта ако всичко е преудолимо и забравимо.

Да, ако е преудолимо и забравимо. Зависи от ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт