Колко сте близки с половинката си?

  • 3 379
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Много ми е интересно как е при другите семейства и кой колко споделя с партньора си. Не става въпрос само за дали криете нещо ами до колко интимни детайли  за партньора си знаете. Аз съм сигурна 4е при нас вси4ко се споделя и като имам в предвид вси4ко=вси4ко. Кажете при вас как е?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Не всичко. И по-добре.
Няма нужда да си знаем "интимните детайли"...

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 23:37 от Polly N.

# 2
  • Мнения: 185
Не всичко. И по добре.
Няма нужда да си знаем "интимните детайли"...
И аз така мисля Peace

# 3
  • Мнения: 2 035
Подкрепям напълно Polly N. и darla Peace

А и старите хора едва ли погрешно са го казали:
"Мъж от кръста надолу да те познава, от кръста нагоре - не!" Naughty

# 4
  • Мнения: 216
изглежда ми доста старомодно, и мисля 4е 4увството да имаш някой, който наистина иска да бьде с теб и знаеш, 4е те познава до мозака на костите ти и ти него , е наистина истинско и знаеш 4е сте заедно по желание, не с преструвки и един ден няма да се стигне до......" ама той се промени"( хората не се променят, просто им писва да се преструват).

# 5
  • Мнения: 6 167
много сме близки, но  не ходим заедно в тоалетната и не ядем от една паница.
и аз подкрепям поговорката и мисля, че все пак трябва да има някакви граници всяко споделяне.
с мъжа си съм постигнала максимума, което не значи, че нямам нещо, което да е 'скрито'
просто не му е дошло времето за споделяне.
има един стих на Халил Джубран за брака -думите са малко по ориенталски напудрени, но идеята горе долу е като моята. ( http://www.margaritta.dir.bg/07slovo01.htm)

# 6
  • Мнения: 216
много сме близки, но  не ходим заедно в тоалетната и не ядем от една паница.
и аз подкрепям поговорката и мисля, че все пак трябва да има някакви граници всяко споделяне.
с мъжа си съм постигнала максимума, което не значи, че нямам нещо, което да е 'скрито'
просто не му е дошло времето за споделяне.
има един стих на Халил Джубран за брака -думите са малко по ориенталски напудрени, но идеята горе долу е като моята. ( http://www.margaritta.dir.bg/07slovo01.htm)

Много добре е поставено и в двете и за брака и за любовта , но все пак не сам на това мнение, не искам да обиждам никой но мисля 4е бих направила вси4ко за мажа си и знам 4е и той за мен-не веднаж е доказвано, а по вьпроса с " ще му дойде времето" не го разбирам... наистина ако досега не знае...какво?-трябва да порасне ли? или пьк да заслужи наистина не го разбирам...делите легло. хляб. ме4ти живот- а какво е в сьщност живота- не е ли вси4ко?

# 7
  • Свиленград
  • Мнения: 269
 "— Съчетани сте родени и съчетани ще бъдете навеки.
   Съчетани ще бъдете и когато белите крила на смъртта разпилеят дните ви.
   Да, съчетани ще бъдете дори в безмълвната Божия памет.
   Ала прегръдката ви нека охлабее - да можете да дишате.
   И нека ветрите небесни волно духат между двама ви.
   Бъдете влюбени, но не с любов окови - а развълнувано море помежду двата бряга на душите ви.
   Пълнете си един друг бокала, ала не пийте от един бокал;
   давайте един на друг от хляба си, но всеки да си знае своя къшей.
   Пейте, танцувайте и се радвайте, ала бъдете всеки себе си самият, тъй както струните на лютнята са поотделно, макар да трептят в единен напев.
   Бъдете предани, но не отдавайте сърцата си един на друг, защото само ръката на Живота може да ги съхрани.
   Живейте в близост, ала не и в преголяма близост, защото и колоните на храма се издигат поотделно и нито кипарис вирее в сянката на дъб, ни дъб пониква в сянка на кипарис. "
  Peace Peace Peace
Така е! Това че се обичаме и сме заедно не трябва да води до задушаване. Всеки трябва да има пространство, мисли,за които да си знае само той. Аз споделям всичко с моя съпруг,но преценям,че неща,които няма да разбере или просто не му допадат не му ги казвам. И така всеки е щастлив. Може би и с него е така...

# 8
  • Мнения: 2 270
Много близки сме, нямам по-близък човек от него - споделяме абсолютно всичко и ни  е хубаво дори, когато просто си седим и мълчим

# 9
  • Мнения: 5 178
Много близки сме, нямам по-близък човек от него - споделяме абсолютно всичко и ни  е хубаво дори, когато просто си седим и мълчим
newsm10

# 10
  • Мнения: 2 556
Няма човек, с който да споделям всичко. Просто не изпитвам никаква необходимост да има някой, който "ме познава до мозъка на костите ми" и др. такива. Това по-скоро би ме притеснило.

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 ние малко си споделяме като се замисля и май не трябва,4е се злоупотребява в момент на напрежение!

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
Толкова добре се познаваме, че няма нужда да се питаме за каквото и да било!
Което не е много хубаво!!! Embarassed

# 13
  • софия
  • Мнения: 636
Споделяме всичко, и хубаво и лошо - мисля, че нещата от живота трябва да се споделят с най-близките хора. Такъв чувстам съпруга си, а и той мен. Съдя по действията и думите му. Чувстваме се добра, дори когато си мълчим, но мълчанието заедно е друго.

# 14
  • Мнения: 216
Споделяме всичко, и хубаво и лошо - мисля, че нещата от живота трябва да се споделят с най-близките хора. Такъв чувстам съпруга си, а и той мен. Съдя по действията и думите му. Чувстваме се добра, дори когато си мълчим, но мълчанието заедно е друго.
Толкова добре се познаваме, че няма нужда да се питаме за каквото и да било!
Което не е много хубаво!!! Embarassed
Много близки сме, нямам по-близък човек от него - споделяме абсолютно всичко и ни  е хубаво дори, когато просто си седим и мълчим
smile3501 newsm44 E TVA E!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт