Ползвал ли е някой играчката за прохождане на Чико?

  • 1 036
  • 16
  •   1
Отговори
Ползвал ли е някой играчката за прохождане на Чико?http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_105&products_id=1943
 И става ли за непроходило дете?Щеше ми се някой да ме отмени в разкарването на малката...

# 1
Моят син имаше тази играчка. Много е хубава, но честно казано не става за още непроходило дете, не може да замени проходилката. Детето трябва да е сравнително стабилно, за да се забавлява с играчката. Моят син започна да й се радва доста късно. Всъщност различните "занимания" (топките, които се пускат от един отвор, формичките, музиката) са доста забавни и детето трябва да е седнало, за да си играе. Но за да я бута (каквато е основната функция) трябва вече да е проходило и да може да се "държи на крака".
При вас май проходилката ще ви е повече от полза. Успех!

# 2
ние се сдобихме с такава играчка и съм много доволна ,според мен е за дете което е що годе стабилно.Детето много я харесва и обикаля обикаля и я хваща да си играе-супер е PeaceА з се навих за тази играчка ,понеже една позната я имат и като видях детенцето как се занимажа ми стана кеф-сега и при нас е така.Благодарение на тази играчка ,мога да го оставя за малко и да измия или наготвя Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние имаме на Фишър Прайс със същите функции. Не може да замени проходилката и не става за непроходило дете - под натиска на ръчичките играката "тръгва" напред, детето още не е направило крака и съответно пада. Виж, като се стабилизира вече, е голяма занимавка. Моята и досега я използва като камионче да се вози с нея.

# 4
да а тази на чико като тръгне детето започва една мелодийка и като спре и тя спира и по този начин го стимулира да продължи да се движи-моето дете с тази играчка се стабилизира Peace

# 5
  • Мнения: 3 457
и на мен много ми харесва,ние имаме една такава подобна количка,много и се кефи като я бута и тя издава звуци Peace,но наистина са за проходило дете,дори и да не е на-стабилно  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
Ние имаме на Фишър Прайс със същите функции. Не може да замени проходилката и не става за непроходило дете - под натиска на ръчичките играката "тръгва" напред, детето още не е направило крака и съответно пада. Виж, като се стабилизира вече, е голяма занимавка. Моята и досега я използва като камионче да се вози с нея.
Кой модел точно имате, откъде иколко горе долу струва?
http://www.fisher-price.com/us/products/thumbnail.asp?from=ToysB … p;catname=Walkers

# 7
  • Мнения: 743
Записвам се да следя темата, защото и аз съм им хвърлила око на тез джаджи.
Има и една в каталога на mothercare, която също не изглежда лошо http://www.mothercare.com/gp/product/B000JF9MV4/sr=1-5/qid=11804 … 1031&mcb=core

# 8
  • Мнения: 633
това на мадъркеър е много хубаво- има ли го някъде ина каква цена?

# 9
  • София
  • Мнения: 6 356
да отбележа, че това не е уред, с който можеш да оставиш детето без надзор, за разлика от проходилката.
моят син може да стои изправен, обикаля в леглото, но още не ходи. купихме му уокъра на Чико преди 10 дни - никакъв интерес към бутането. като че ли нарочно го игнорира. но са ти казали правилно - трябва да си зад него, за да хванеш, ако тръгне да пада, защото като тръгне играчката, ако детето не тръгне веднага с нея, следва туп.

# 10
  • София
  • Мнения: 115
И аз съм съгласна, че тази играчка не става за дете, което не може да ходи стабилно. Моят син все още я използва само седнал като си играе с джиджавките по нея, но основното й предназначение остава неизползвано....

# 11
  • в стаята
  • Мнения: 469
Тези на Фишър Прайс  са много хубави. Дали ги има някъде във Варна newsm78

# 12
  • Мнения: 272
Ние сме много доволни. Може да се използва, когато детето вече прави стъпки само, когато се държе за нещо. Но ако трябваше сега да купуваме, щях да избера друг, по- стабилен като на Фишер Прайс.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 845
Записвам се да следя темата, защото и аз съм им хвърлила око на тез джаджи.
Има и една в каталога на mothercare, която също не изглежда лошо http://www.mothercare.com/gp/product/B000JF9MV4/sr=1-5/qid=11804 … 1031&mcb=core
A в магазина им има ли го?

# 14
  • София
  • Мнения: 718
Темата ме интересува и се записвам да следя.

Общи условия

Активация на акаунт