фризьор за булчинска прическа в Шумен

  • 1 709
  • 6
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте момичета, след месец ми е сватбата.Аз съм с къса коса и се чудя в Шумен при кой фризьор да отида за прическата си.  newsm78 Вие кого бихте ми препоръчали?

# 1
  • София
  • Мнения: 82
Фризьорския салон в хотел "Шумен", мацката се казва Радка. Препоръчвам ти я не защото ми е позната, а защото си работи супер. А и има страхотни идеи. Сигурна съм, че ще останеш доволна!
Ще се радвам, ако споделиш ... при когото и да отидеш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 782
Знам за едно момиче,което е от нашия град работи в "Коса" - казва се Ирина.
Пробвай и там.
Иначе в близост до хотел Шумен имало едни добър фризьор,но не помня нито име,нито как се казва. newsm78 Embarassed
Айде и после пусни снимки.

# 3
  • София
  • Мнения: 82
Хмм...близо до хотела се сещам само за един...Фризьорката се казва Таня, докато си бях в Шумен, ходех само при нея...всъщност и сега продължавам,когато се прибера Simple Smile
Намира се в началото на павираната улица нагоре от механа "Трапеза".
Тя също работи супер, но не я препоръчах, защото не ми е правила прическа, само за подстригване...
Сестра ми също си ходи при нея и се получи мн смешно за абит. й - Таня не искаше да я прави, защото тя е с доста дълга и големичка коса....Simple Smile...щеше да й заеме половината ден и си отидохме при Рачето Simple Smile
Иначе и двете са точни... давам им 6 точки по 5-балната система...Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 21:48 от е4ето

# 4
  • Мнения: 2 199
Здравейте момичета, след месец ми е сватбата.Аз съм с къса коса и се чудя в Шумен при кой фризьор да отида за прическата си.  newsm78 Вие кого бихте ми препоръчали?


Пратих ти лично съобщение   bouquet

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
само една свястна фризьорка признавам и това е Мария от КОСА

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 403
много ви благодаря момичета за съветите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт