Някой поръчвал ли е от тук?

  • 835
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
някои неща са доста евтини и всичко е с безплатна доставка http://beautyshopbs.com/

# 1
  • Мнения: 5 577
Наистина е доста евтино, и пише, че парфюмите са оригинални.
Ще следя темата за отзиви и мисля да поръчам нещо.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В този сайт повечето са тестери и в гет.бг са по-евтини

# 3
  • Мнения: 351
Аз искам по-точно този и никъде не съм го виждала толкова евтин, за това и се съмнявам малко и не знам дали да рискувам.

# 4
  • Мнения: 1 073
Интересно , защо в никой от тези сайтове не продават продукти на Естее Лаудер?

# 5
  • Мнения: 351
Интересно , защо в никой от тези сайтове не продават продукти на Естее Лаудер?

Ами не знам защо, но дори и да продават аз лично не мога да си позволя финансово такъв тип козметика, така че ми е все едно.

# 6
  • Мнения: 13 512
100% ментета! Няма вариант  100 мл. парфюмна вода на Картие да струва 35 евро, смешно е просто.Аман  колко много мошеници се навъдиха! Никога не бих си купила парфюм от такъв магазин.

# 7
  • Мнения: 351
Ако става въпрос за козметика аз  не бих си купила с риск да получа някоя велика алергия, но с парфюмите не е толкова голям риска, поне няма какви странични реакции да провокира.

# 8
  • Мнения: 13 512
няма странични  реакции, но не бих си дала парите за боклуци,които ми пробутват за оригинални  парфюми. Да пишат: имитаци на картие-60 лева- разбирам.

# 9
  • Мнения: 3 456

За 47 лв. едва ли е оригинален

# 10
  • Мнения: 3 634
Аз имам няколко от техните парфюми. Със сигурност не са оригинални, немога да кажа и в каква степен отговарят на аромата, но не са лоши. Както казвам те са от типа "обичаш да си цъкаш". Такива са ми BU, C-THRU и т.н.

# 11
  • Мнения: 696
В 1 от магазините на Рефан, продавачката ми каза, че определен човек зарежда огромен брой от парфюмите им. Познайте дали не ги продава като оригинални! Имал машини за опаковка и на пръв поглед изобщо не можело да се познае дали парфюмът е оригинален.

# 12
  • Мнения: 8 462
Ами че Рефан са си качествени имитации,точно имитации е думата,защото нямат право да ги продават като други. WinkЛошото е ,че разни предприемчиви търгаши се възползват и вместо да си купиш имитация на Дона Каран за 5 до 7 лева,която е едно към едно с оригинала,но мирише да кажем 2 часа,даваш за същото бомбастични суми.
Аз си купувам от време на време нещо на Рефан и повярвайте ми,някои са страшно трайни,нямат остатъчна миризма и почти не се различават от оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт