Годишнина

  • 918
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Със съпруга ми скоро ще направим две години от както се оженихме.Въпросът ми е какво се подарява?Нали имаше нещо там хартиена сватба,златна,сребърна.. newsm78 Търсих в нета,но не можах да намеря нищо,за това някой ако е светнат по темата,много ще съм му благодарна да ми каже какво се подарява на две годишнината.Също така ще ми е интересно ако споделите какви подаръци сте подарявали вие на мъжа си и той на вас.

# 1
  • Мнения: 3 423
Втората годишнина е хартиена.
От кумовете получихме готварска книга.
Ние си подарихме караоке-машина и мини-ДВД.

# 2
  • Мнения: 2 195
Подарих му испанска тапас-вечеря на кораб  Wink   Иначе романтични картички , нещо , което знаеш че ще му хареса . За да се разграничава от подарък за рожден ден , най-добре да е нещо , което и двамата ще ползвате  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 216
и ние на 23ти направихме 2 и си подарихме билети за Стийв Вай- нали хартия, а ина4е отидохме на много уютно и кичозно италянско ресторант4е и така, за догодина незнам каква се пада даже

# 4
  • Мнения: 4 585
Две години е малко за подарък. Подари му сексмаратон.
Ние на 3-ти ще празнуваме 23 годишнина.

# 5
  • Мнения: 216
Две години е малко за подарък. Подари му сексмаратон.
Ние на 3-ти ще празнуваме 23 годишнина.
4естито дано още много последват а покрай тях и ние с вас и да не пропускаш и ти да подаряваш на половинката си секцмаратони- нищо 4е е за по-скромни годишнини и пак 4естито  bouquet smile3501

# 6
  • Мнения: 417
Wolf браво! smile3501 Пожелавам ви още три пъти по толкова. Hug
Лиска вие големи хартиени подаръци сте си подарили,бе! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 458
Ние на 6-ти Май направихме 2 год. Направихме си общ подарък. Аз направих с Фотошоп-а едно колажче, със снимки от сватбата ни и от сега и я изкарах на хартия. Мъжо я направи на часовник. Стана доста добре. И двамата бяхме доволни, че сме го направили заедно.

# 8
  • Мнения: 71
И аз това се чудех защото ние след три дни на 03.06.също ще имаме годишнина-първата.

# 9
  • Мнения: 6 992
О, и за това ли се подаряват подаръци!?
Да е жив и здрав и поне още две години да ме изтрае, че каквато съм неподаряваща.. Joy

# 10
  • Мнения: 173
И малко инфо от мен (по-точно от едно списание)
 Може да изненадате партньора си с подходящ подарък в зависимост от съответната годишнина.
1-хартиена
2-памучна
3-кожена
4-плодова
5-дървена
6-желязна
7-вълнена
8-бронзова
9-глинена
10-калаена
11-стоманена
12-копринена
13-дантелена
14-слонова кост
15-кристална
20-порцеланова
25-сребърна
30-перлена
35-коралова
40-рубинена
45-сапфирена
50-златна
60-платинена
75-диамантена
Таза година празнувахме глинена,живот и здраве да стигнем да златна.....а диамантите не вярвам да ги достигнем...

# 11
  • Мнения: 2 438
Значи отсега си заплювам подаръка за догодина - дантели и понеже не знаех за коприната и за нея ще наваксам.

Общи условия

Активация на акаунт