детски лагери ???

  • 1 079
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте, аз съм нова тук.
Имам син на 9 години и много искам да го запиша на лагер за 5-6 дена, а може и за повече. Миналата година го записах детски лагер със засилено изучаване на английски език в село Мийковци, но не съм много доволна. Върна се по-тежък с 8 килограма, а това е голям проблем. Вярно, не забрави английския дори получи грамота (спечели първо място-аз да се похваля де!) , но хрането е небалансирано и тези килограми които натрупа тогава още не може да ги свали.
Ще се радвам ако някой от вас си е записвал детенцето, а ако има и линкове ще бъде супер!

# 1
  • Мнения: 1 937
didi i dexter, разгледай тази тема.

# 2
  • Мнения: 13 512
И моят син беше 2 смени на този лагер- 1 месец, на приятелката ми дъщеря и - също. Не напълняха и грам децата. Да не би да е нещо друго? Там много спортуваха, нямало е как да качат килограми. Тази година пак го записах- 3 и 4 та смяна. Много съм доволна от този лагер, а за ръководителката- нямам думи какъв разкошен човек е. На твое място бих го записала отново, н мисля,че е напълнял от храната там. Сега попитах сина ми- никой не е напълнял, а повечето деца бяха за по 2 смени.
Успех в избора.

# 3
  • Мнения: 165
Записах детето на лагер в ИМКА Габрово - местност Узана. В близост до хотел "Прима-С" Някой има ли информация??????

Общи условия

Активация на акаунт