Здравейте, момичета,

Искам да споделя с вас, че вече 5 месеца и половина си кърмя бебчето(е, не без проблеми естествено) и искам да ви попитам дали някоя от вас е имала такъв проблем: на лявото зърно забелязвам нещо беличко, но не е като запушена пора, а по скоро като бели кожички, които стърчат и като ги дръпна се късат.... освен това понякога, най-вече след кърмене същото зърно побелява в средата все е едно че няма кръв в него и остава така няколко минути. На другото зърно не съм забелязала никакви промени. Това нормално ли е? Някой знае ли какво е това? Искам да отбележа, че в началото на кърменето имах проблем....не се стигна до мастит слава богу, но пак пих антибиотик аугментин защото получих някаква инфекция.....зърната ми бяха възпалени много ме боляха, не зарастваха и ми щипеха, бяха покрити с нещо като бяла финна мрежичка(никой естествено не ми каза какво е това, а само че били рагади....но мен много ме боля и щипа и не минаха с времето, мажейки ги само с гармастан и прочее), според мен беше кандидоза на зърната..... и сега пак се опасявам да не би да е това пак, защото пих 5 дни антибиотик и все още слагам вагинални глобули(появиха ми се незнайно откъде гъбички и сега ги лекувам).
Споделете мнение по въпроса, моля!!!