ПрИмоция със списание 'Моето бебе'!

  • 3 272
  • 74
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ако някой не ме е преварил, макар че проверих с търсачката...

Да ви кажа, че тазмесечния брой на сп. 'Моето бебе' върви комплект с два сенника за стъкло на кола Chicco, в калъфче, всичко шукар. Списанието си е на редовна цена 3,50 лв, а сенниците иначе са 5,50-6,50 лв.
Туй то. Аз имам такива сенници от ДаНет, но офертата беше твърде примамлива и не й устоях. Сега имам още два, което е леко тъповато, защото колата е със затъмнение стъкла, но както се знае - жертви на маркетинговите трикове най-напред падат жените  Grinning

# 1
  • Мнения: 985
Иии закъсня,аз си ги купих преди 3 дена. Mr. GreenАма честно да ти кажа не съм кой знае колко очарована.Мъжът ми въобще не си и помисли,че ще ги слага в колата ни... Joy

# 2
  • Varna
  • Мнения: 603
Благодаря за информацията - като излезем  след обяд ще търся списанието и аз!

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Е, аз в петък го купих, ама сега се сетих да кажа Laughing Щото е знайно, че форумката рядко чете бебешки списания (в нета има всичко) - то и аз случайно го видях.
Защо, не са лоши сенниците - предния комплект го използвахме доста. Наистина е удобен при път да не се препича детето отзад (друг е въпросът, че във Всичко за един лев има сенници по 1-2 лв... но честно казано - снобът в мен повтаря "Друго си е да е Chicco!".)

# 4
  • Мнения: 8 769
Брей, голяма зарибявка са пуснали, значи. Явно не им върви особено тиража.
Е, този път и аз ще си го купя, за да имам някой и друг сенник  Mr. Green Мерси за информацията!

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Брей, голяма зарибявка са пуснали, значи. Явно не им върви особено тиража.
По-скоро Чико страдат от липса на продажби - списанието надали ще откаже такава оферта... абе всичко е навързано, всеки случай - не ми се мисли кой печели. Важното е да има далавера Mr. Green

# 6
  • Мнения: 985
Е, аз в петък го купих, ама сега се сетих да кажа Laughing Щото е знайно, че форумката рядко чете бебешки списания (в нета има всичко) - то и аз случайно го видях.
Защо, не са лоши сенниците - предния комплект го използвахме доста. Наистина е удобен при път да не се препича детето отзад (друг е въпросът, че във Всичко за един лев има сенници по 1-2 лв... но честно казано - снобът в мен повтаря "Друго си е да е Chicco!".)
Така е.Ама мъжлето не ги хареса,че били много детски,а пък той в колата единствено е сложил една лепенка,че има бебе.Накрая остана,че ще ги слагаме само и единствено като возим малката. Laughing

# 7
  • Мнения: 8 769
Е,това за Чико не го видях (нали чета диагонално понякой път), но сега е еоще по-ясно-нали списанието е на Чико, все пак....(на представителите, де) Sunglasses

# 8
  • Мнения: 983
На мен ми подариха списанието и много се накефих на изненадата ватре ... но нямаме кола  Rolling Eyes Така че сега чакам някой да ни подари кола за сенниците   Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 6 164
Иии тамън си взех два черни от Практикер за 2 и нещо.

# 10
  • Мнения: 1 733
Е, на нас пък много ни харесаха сенниците. Веднага ги сложихме, само дето дребният реши, че са играчка и започна да ги дърпа и да плаче, че не може да ги отлепи.

# 11
  • Мнения: 985
На мен ми подариха списанието и много се накефих на изненадата ватре ... но нямаме кола  Rolling Eyes Така че сега чакам някой да ни подари кола за сенниците   Joy Joy Joy
може и да пуснат промоция на кола по-нататък Joy

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И на нас ни го подарига списанието.В момента обаче Тери играе с тях,защото татито нещо се опъва да ги слага.

# 13
  • Мнения: 1 546
Я,аз без да искам съм хванала далаверата... WinkВзех си това списание като първото ми"бременно"списание и какво да видя- подаръче.Ама аз си смилих, че във всеки брой има по нещо... newsm78

# 14
  • Мнения: 1 029
И аз днес тръгнах да си го купувам, но вместо него си взех едно друго списание, към което има диск с детски песнички и реших, че това на този етап ще ми е по-полезно, че нещо с песничките съм малко скарана...  Mr. Green

Сега като чета се замислих дали да не взема да си купя и "Моето бебе", за да си имам и аз два сенника за колата, стига да не са много грозни...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт