Гъбички по ноктите на бебето

  • 2 161
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Момичета, трябва ми добър дерматолог. Марти е на 2 г. и откакто е роден нокътя на малкото пръстче на дясното краче е един такъв сбръчкан и пожълтял. Все едно, че ще падне всеки момент, но всъщност не пада, а просто си седи така. Много дълго аз не му обръщах внимание и все се надявах, че ще мине от самосебе си. Като беше на ок. 1 г. обърнах внимане на педито и тя ми даде някакво противогъбично кремче, с което да го мажа 3 пъти на ден в продължение на 2 м. Мазах аз, но ефект нямаше. И... нещата пак си останаха така. От известно време напоследък, обче, забелязах, че и ноктите на двата големи пръста на краката  са станали много чупливи и... изобщо ми се струва, че не са както преди. Страх ме е, ако наистина става въпрос за гъбички, те може да се прехвълят по всички нокти. какво да правя??? newsm78

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 15:31 от Доня Туфиня

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Момичета, трябва ми добър дерматолог. какво да правя??? newsm78
Ами иди на дерматолог. Разбрах, че има проблем, но не разбрах от къде си? Мога да ти препоръчам в Сф, ако си оттук.

# 2
  • Мнения: 55
Момичета, трябва ми добър дерматолог. какво да правя??? newsm78
Ами иди на дерматолог. Разбрах, че има проблем, но не разбрах от къде си? Мога да ти препоръчам в Сф, ако си оттук.
Да, да от София съм. Предварително благодаря и те моля да ми изпратиш координати!!! Hug

# 3
  • Мнения: 55
Момичета, трябва ми добър дерматолог. какво да правя??? newsm78
Ами иди на дерматолог. Разбрах, че има проблем, но не разбрах от къде си? Мога да ти препоръчам в Сф, ако си оттук.
Да, да от София съм. Предварително благодаря и те моля да ми изпратиш координати!!! Hug
И аз живея в Младост, забравих да кажа  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами аз и на други места писах, но и тук да кажа, въпреки, че рискувам да звуча като реклама. Напоследък съм довоолна от д-р Денчева, от Токуда, звъниш на 4034933 и искаш час за нея. Само че много трудно с часовете. Другият вариант е д-р Пешева- 9835063, сутрин м/у 8 и 9, задължително казваш, че става въпрос за бебе, за да ви приеме бързо, иначе и при нея се чака месец. Тя е на Поп Богомил, но не си спомням номера...Ако те интересува още нещо, пиши ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт