село Велика

  • 2 220
  • 6
  •   1
Отговори

Здравейте, мами!
Моля да споделите впечатления от село Велика /до морското селище Лозенец/, ако някоя от вас е била там на море!!!!
Смятаме да наемем вила, с момиченце на 4 год сме.

# 1
  • Мнения: 118
 Simple SmileНе сме били там,но скоро разглеждах 2 вили и останах приятно изненадана от това,което видях PeaceОказа се обаче ,4е няма места за времето в което искахме да отидем! Според мен е чудесно място за почивка с малки деца!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Бяхме миналата година. Много ни хареса - тихо и спокойно. за мен е идеален вариант. сутрин ходихме на плаж, после се спасявахме от лудницата в селото /там освен един смесен маг. и много мизерна селска кръчма др. няма/. Бяха 3 деца - надувахме им голям басейн в двора и забравяхме за тях, а ние си прекарвахме на верандата до барбекюто.

# 3
  • Мнения: 3 634
Имам приятелка, която има къща там. Наистина е тихо и приятно. На около 4 км е от Лозенец. Плажовете са спокойни. Нещо тя ми обясняваше, че са прекалили с цените по заведенията. Ако имаш по-конкретни въпроси мога да я разпитам.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Dante, във Велика няма заведения. Сигурно приятелката ти има предвид Лозенец. Плажовете също не са много спокойни - най-близки са тези на Лозенец и Приморско /ние ходихме там/.
А това е вилата, в която бяхме: http://vilavelika.my.contact.bg/bellis.html

# 5
  • Мнения: 3 634
Аз не го написах ясно. Да, във Велика няма заведения и плаж. Всичко е в Лозенец - заведения, ХС, аптеки... И там не е тихо и спокойно, а в селото. Може да ходите на плаж и на Арапя, което е около 6 км от Лозенец. Имаше и някакъв къмпинг Оазис. Лошото е, че ако не се е променило най-близката бензиностанция е в Китен.

# 6
   Simple Smile Много благодаря на всички за инфото. Ще разказвам като се върнем оттам!!!

Общи условия

Активация на акаунт