Колко от работното си време изкарвате в BG-Mamma?

  • 2 233
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Prostete me za latinicata no kakto si li4i ot zaglavieto sam na rabota.  smile3514 Banghead  comp03





--------------------------------------------
За да пишете на кирилица може да използвате Кредор.
Моля, имайте предвид, че писането само с главни букви се възприема като груб тон и крещене.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:08 от Mamma

# 1
  • Мнения: 6 417
Аз работя когато имам муза. В Нета съм около 8 часа на ден, предимно вечер и в bgmamma прекарвам горе-долу толкова  Whistling Не крада от работното си време-нямам такова.

# 2
  • Мнения: 2 792
 Рядко влизам от работа и то само, ако наистина нямам работа в момента и се чудя как да си уплътня времето (предпочитам това, от колкото да вися на раздумка с колеги, писнало ми е от интригите , които си измислят и се държа настрана) или в обедната почивка, ако ми се случи да имам такава. 

# 3
  • Мнения: 306
Работи,работи,така се изкарват пари!И да не забравиш да поискаш повишение! Crazy

# 4
  • Мнения: 25 449
Това е хлебарка. Колкото пъти видя мнение на Кифлата, толкова пъти ми иде отвътре да грабна чехъла и да замахна към монитора. С очакване да чуя звучно ХРУУУСССССС!  Mr. Green
Мдааа, а на някои им плащат, за да си лафят в БГ-мамата...  Whistling

# 5
  • Мнения: 7 837
И да не кажете после, че в Щатите получаваш гърбица от работа... По-скоро - мазол на ръката от форумстване  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 423
Мдааа, а на някои им плащат, за да си лафят в БГ-мамата...  Whistling
Може ли да се включа към екипа им.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много рядко влизам от училище, само ако имам свободен час или учениците са избягали, но това казах вече, че е рядко.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
Работното ми време е непрекъснато - 24 часа демек - което означава, че когато и да съм тук значи 'крада' от работа Sad Ето сега трябва пак да пиша разни неща, а аз вися в бг-мама.

Може би един бан ще ми реши проблема?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
В работата нямам време до тоалетна да отида, камо ли компютър да пусна. Tired
А и само на този, в шефския кабинет, има интернет! ooooh! Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 216
И да не кажете после, че в Щатите получаваш гърбица от работа... По-скоро - мазол на ръката от форумстване  Laughing
Hei- tova ne e 4estno prosto vav vtornik i 4etvartak ne sa klini4ni dni ta kisna na kompa da se zanimavam s e-maili i zapovedi i bg mama malko ama makar i nowak i az sam malko ili mnogo pristrastena ama pone si go priznavam...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Най-много 10-тина минутки, когато релаксирам за кратко - хвърлям по едно око. Затова кисна тук най-често късно вечер и нощем.

# 12
  • Мнения: 2 700
Значителна част от него. Когато имам неотложна работа не отварям въобще сайта, но ако работата е текуща, периодично проверявам какво ново...

# 13
  • Мнения: 765
И моят шеф това ме попита  Blush
Звъни ми вчера по вътрешният телефон и се развика (цитат по памет): " Искам да знам какво работи днес и какво работиш точно в този момент , ама точно в този момент какво правиш искам да знам !" ...
Толкова се стреснах , че казах само : " Нищо !"

# 14
  • Мнения: 794
Аз съм го дала на уво и от 2 дни вися от 9 до 18
почти  Tired

Когато някой ме заговори или се усмихвам слабо или кимам разбиращо  Mr. Green

А трябва да чета други неща на пс-то, че във вторник съм на изпит  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт