Синдрома ”уста-ръка-крак”

  • 3 179
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Някой има ли информация за тази болест?
Синът ми е на една година и три месеца и днес му сложиха тази диагноза след спорове между двама дерматолози и две общо практикуващи лекарки.Малко съм притеснена да го лекувам от този синдром.Ако някой знае добър кожен лекар ще му бъда много благодарна ако ми даде координати.
Възможно ли е да му поставят тази диагноза без да му правят изследвания?Ами ако е болен от шарка и аз го лекувам от нещо друго?Помогнете ми.

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 22:32 от fioleta

# 1
Някой има ли информация за тази болест?
Синът ми е на една година и три месеца и днес му сложиха тази диагноза след спорове между двама дерматолози и две общо практикуващи лекарки.Малко съм притеснена да го лекувам от този синдром.Ако някой знае добър кожен лекар ще му бъда много благодарна ако ми даде координати.
Възможно ли е да му поставят тази диагноза без да му правят изследвания?Ами ако е болен от шарка и аз го лекувам от нещо друго?Помогнете ми.

миналата седмица го изкара детето на моя колежка, мисля 4е не е ниЩо сериозно _ Ще я питам и Ще ти кажа, но утре (ако забравя, подсети ме на ли4ни)

# 2
диагнозата се прави без никакви изследвания .... минава си без никакви антибиотици и лекарства, единствено ако ка4и много висока темп. може да ми я свалиШ ....

# 3
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Дайте, плс, малко по-подробно що за синдром е това, че и мен ме интересува

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ето доста подробно инфо от педиатър:
http://www.askdrsears.com/html/8/T082600.asp
В БГ като че ли не са я чували тази детска болест или по-скоро като розеолата смятат, че я няма и я наричат по друг начин, например афтозен стоматит Mr. Green

# 5
  • Мнения: 18
Много ви благодаря за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт