Как спят бебетата ви?

  • 1 676
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,как спят вашите бебета?Имам предвид колко облечени  Peace Ние сме по пижама с дълъг ръкав на голо,а отгоре с чувалче.Обаче в нас е доста топло,аз стоя по потник и ми е жега,а бебчо е потничък.Дали да му сложа пижамка с къс ръкав вече?И още един въпрос-сладате ли чорапки лятно време за спане?   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
пижамка с къс ръкав, без чорапки и с тънко одеалце  Peace

# 2
  • Мнения: 1 555
Никога не съм го слагала в чувал за спане и винаги е спал така - през зимата - боди с къс ръкав и отгоре пижамка + чорапки, а лятото - само по потник/боди -потник, долнище на лятна пижамка и без чорапи ! Винаги съм го завивала или с леко одеалце или с олекотено юрганче !  Peace

# 3
  • Мнения: 2 908
Спи и зима и сега с боди с къс или дълъг ръкав-ако е с дълъг отгоре един гащеризон с презрамки например и чорапки и с 2 одеалца завита-не съм слагала чували.Ако е с къс ръкав бодито отгоре с блузка с дълъг ръкав ,с ританки или с гащеризон с дълъг ръкав.Поддържахме температура около 22-23 градуса зимата за спане,сега 20-21-ако е много топло проветрявах и зимата дълго време.Бебетата трудно заспиват на много топло.

# 4
  • Виена
  • Мнения: 725
Сега в жегата само по боди с къс ръкав и босичък.Завивам го с чаршавче и едно тънко одеалце.

# 5
  • Мнения: 167
Боди с къс ръкав и къси панталонки,от седмица не слагам чорапки.Отгоре е с тънка пелена и спим на отворен прозорец.

# 6
  • Мнения: 1 233
Спи с потник и отгоре с по-плътна пижамка, защото е постоянно отвита.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 343
А аз се чудя защо от известно време малкия се отвива,явно много го обличам-с боди с къс ръкав,блузка с дълъг и ританки. newsm12

# 8
  • Мнения: 2 677
Само по боди.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Вече спи само по боди.И без завивка,не търпи нищо върху себе си Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Боди с къс или без ръкав или потник и памперс. Отвива се, но това не му прави впечатление, ако го сваря, го завивам.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Боди потник и пижамка с къс ръкав и къси гащички.Мятам едно чаршафче върху нея ,но не се задържа повече от 30 мин,а аз спя тежко и почти не се събуждам да ставам да  я завивам.

# 12
  • Мнения: 8 917
Тънка пижамка с дълъг ръкав и панталонки. И чорапки - да не забравя Mr. GreenИска ги и това е Rolling Eyes Завивам я с тънко одеалце.

# 13
  • Мнения: 200
Спим с пижама с къс ръкав,покрит с  чаршаф. Миналото лято не съм слагала чорапи.

# 14
  • Мнения: 2 039
Не знам как успявате да я карате без чувалче,синът ми не търпи завивки,така че нямам друг избор.Ама май ще го обличам с къси пижами под чувала  Thinking Все си мисля,че ако не е завит,може да настине  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт