СДГ "ЕЛИЦА" ЛОГОПЕДИЧНА ДЕТСКА ГРАДИНА

  • 2 957
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
НИАКОЙ ЗНАЕ ЛИ НЕЩО ЗА СДГ "ЕЛИЦА" В КВ.ХР. СМИРНЕНСКИ В ПЛОВДИВ

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Пиши на Росонери, нейната щерка учи в градинката и Росонери е много доволна. Ще намериш нейни координати в темата "хиперактивност с дефицит на вниманието". Иначе познавам едната от логопедките, която води и група в градината - Рени - много слънчев, открит, търпелив и обичащ децата човек.

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Въпросната Рени за съжаление няма повече да работи там. Договорът й е прекратен.
Rossoneri ще ти каже повече подробности за случая.

Освен нея, Любознателна също води детенцето си в тази детска градина, можеш да питаш и нея.

Успех!

# 3
  • Мнения: 3 504
Срещнахме се днес с EMYLIANA и семейството й. Видях и малката бонбонка. Голяма терца е, миличка и дребничка. Разбира детенцето какво му се говори, има си контакт с очите, какво можах й го казах. Дано намерят правилния път.  Praynig

# 4
ми аз съм ходил там на детска градина като малък но това беше много отдавна преди повече от 20 години но на мен си ми харесваше тогава и беше яко имаше много образователни мероприятия, но за тогава това си беше нормално татовото време Simple Smile та аз имам един въпрос към тази която познава служителка от детската градина.Случайно да знаете как се е казвала директорката прес 80те години... малко е странен въпроса ми но се пак ... живееше в един блок не далече от блока в който беше градината Simple Smile мерси предварително и сигурно никой няма да види темата но ...

# 5
  • Мнения: 3 504
темата е по-стара вече, има друга, потърси новата тема в подфорума

# 6
по мои наблюдения от мнения на майки, които са водили децата си в елица ,отзивите са много добри, доволни  саот полаганите грижи към децата им, от обучението им в детската градина

Общи условия

Активация на акаунт