Идеи за артистичен сватбен подарък

  • 1 680
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Всъщност младите се ожениха преди три месеца и сега правят леко парти за приятели, така че не търся нещо голямо и скъпо, а по-скоро идейно и артистично. Шантавелско леко  Laughing Всъщност булката е Нана от "Сблъсък" - може би разбирате защо подаръкът ми трябва да е по-нестандартен  Mr. Green
Много ще съм ви благодарна за идеи - имам още два дена  Tired
Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 941
Аз бих подарила икона на такъв повод. Вярно не е шантаво, но мисля че всеки би оценил подобен подарък!

# 2
  • Мнения: 686
Да, първата ми идея беше икона. Но мъжът не е православен, мисля. Той е англичанин  Crossing Arms Иначе е добра идея.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 767
Картина, готина статуетка...нещо такова.

# 4
  • Мнения: 3 423
Ако ти е близка приятелка, питай я най-добре!
Може би ти си тази, дето ще й сбъдне някоя от мечтите.

# 5
  • Мнения: 1 312
Високоговорител Mr. Green

# 6
  • Мнения: 686

Хахаха, по-скоро заглушител, ако има такова нещо  Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Пъзел, от 3 или 5000 части с хубав изглед и пожелание там да прекарат злагната си сватба.

# 8
  • Мнения: 2 891
Осмирителна риза за нея, а за него нагайка  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 583
Има много хубави статуетки от дърво (големи) - фугири на мъж и жена в прегръдка. Издържани са, и не са кич.

# 10
  • Мнения: 765
 Нещо което сама си направила - например голям колаж от техни снимки в рамка - аз бих се зарадвала на това .
 2 златни рибка в малък кръгъл аквариум
 Белезници
 Гледах една статуетка на индийска богиня на любовта - кичозна , но "артистична"
 
 

# 11
  • Мнения: 3 521
  2 златни рибка в малък кръгъл аквариум
 

Страхотна идея, добре аранжирани с водни растения, малко сандъче тип "За съкровища" и т.н.

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
Ти си познаваш хората.Ако са шегаджии можеш да подариш белезници и камшик за нея и комплект тиган и домакинска престилка за него Wink
Ако са романтични би могла да поръчаш на гравьор комплект чаши за вино или кафе само за двамата.
Изненадай ги с цигански оркестър на партито. Grinning
Иконата е много лична и не винаги подходяща.Не всички обичат да им подаряват.Аз ако сложа всички подарени ми икони на манастир ще заприлича у дома.

# 13
  • Мнения: 6 991
И аз не обичам икони, да не кажа, че са ми страшни Confused Никога не бих подарила. Идеята за рибките ми хареса.Другото, което се сетих - има едни големи кутии, комплекти за scrapbooking, можеш да им вземеш такъв, да сирежат и лепят примерно албум от сватбата или каквото си искат.

# 14
  • Мнения: 1 312

Хахаха, по-скоро заглушител, ако има такова нещо  Laughing Laughing Laughing

А за него-антифони Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт