Как избирате месото за бебо????

  • 455
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте , нова тема започвам не намерих подобна за това ви питам как избирате месото за пюретата на вашите бебчовци ?? Във Варна от къде мога да се сдобивам с прясно месо което не е натъпкано с всякакви препарати за да издържа охладено . Много благодаря  chef

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Гаранция ,че месото е чисто никой не може да  ти даде. Освен ако не  е  ваше иначе...
Аз купувам месо, което ми харесва на вид. Незнам трябва ли да има някакъв критерий при избора... Thinking

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Аз копувам пилешки гърди от Бурлекс - винаги гледам на етикета датата на опаковане.
Телешкото в едно магазинче до нас - там момчето е много любезно, дава ми чисто месо и ми го мели.
Риба купих на скоро - замразени котлети от акула - пак гледам годността.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Месо не купувам,защото давам храна от кухнята!
Единственият вариант да си сигурна в месото е да ти е домашно Peace
Не мисля,че има проблем да се купува месо от търговската мрежа Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Няма как да разбера и затова купувам такова месо,каквото готвя и за нас.

# 5
  • Мнения: 1 294
Купувам винаги прясно месо, а не замразено.Винаги съм си мислила, че месата не ги замразяват пресни, а когато работата тръгне към намирисване ги бутат във фризера.
Домашно също не бих дала, защото ветеринарните служби по селата вече никакви ги няма и месото е абсолютно задължително да се изследва преди консумация, а за това трябва време.
Иска ми се да съм сигурна в това, че храната на детето ми е качествена, но уви това се оказва невъзможно Tired

# 6
  • Мнения: 27 524
Гаранция и критерии няма. Купувам прясно месо, варя и това е. Понякога замразявам по-големи количества, после ползвам и от тях.

Общи условия

Активация на акаунт