Отчет на набор 2003 - 7

  • 11 230
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 821
Нова тема, нов късмет  Wink.

Весел ден на всички
!




СTAРATA TEMA

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
10х, Ели!   bouquet

Довечера съм на открит урок! Този път го запомних  bowuu

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Следобяд съм на тържество - освен нашата група, цялата градине ще изнася концерт в двора на градината.

Сигурно ще е лудница, отсега не ми се ходи... Tired Ама се настройвам... Rolling Eyes

# 3
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Алекс се научил да смига вчера.Много е смешен.Криви си цялото лице за да затвори едното око.Много е горд от себе си  bowuu
Не съм питала каква ще е програмата в градината за 1-юни  Embarassed
Довечера ще разуча

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 В нашата градина нищо няма да правят - питах вчера.
 Да ни се не види и елитната градина.

# 5
  • Мнения: 2 125
При нас няма да има тържество, но мисля да им занеса нещичко на жабоците....ако ми стигне времето да ги закупя естествено Crazy
Моя син рецитира приказката за Медената питка снощи #Crazy...направо паднах Shocked.
В градината бил косе босе и това ме навява на мисълта, че ще има представление, но кога ще се случва - не знам newsm78

А, честита нова тема Hug

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Ние сме си в къщи болни - мама и син. Тази седмица ще имат театър и Крис пак пропуска. Обещала съм му обаче да го водя на куклен театър в събота.

# 7
  • София
  • Мнения: 847
Този път и аз ще се включа. В нашата детска градина ще има тържество и искат децата да са облечени с карнавални костюми. Звънях в MagicLand ама нещо ме изнервиха, та ще стъкваме принцеса от домашния гардероб. Тя всеки ден иска да е нещо различно - Мини Маус, Снежанка... Също така искат да носим по една кутия бисквити някакви за почерпка, та вече и това купих + солетки парти-микс. Дано им е забавно, родителите както винаги, няма да присъстват.

# 8
  • Мнения: 811
И аз да се обадя Simple Smile
Нашата градина ще е дежурна август месец, но аз и майка ми си нагласихме отпуските и няма да го пускам юли и август на градинка, ще отидем на море ( Praynig) и на планина ми се ще...

Етиа, и Калин е по абстрактните рисунки.Нарисува нещо,идва, показва ми го и пита: Мамо,нали не са драсканици...  Mr. Green И песнички си съчинява,леко рапърски звучат-пее за нещата,които вижда в момента,друг път пък пее неразбираемо-измисля си език ...

Не иска да яде плодове-моята почти вегетарианска душа много страда от факта  Crossing Arms

Не съм питала каква ще е програмата в градината за 1-юни  Embarassed
Довечера ще разуча

Ако не забравя  Embarassed  Невероятен заплес съм  ooooh!

# 9
  • Мнения: 6 461
Е , днес най - накрая подадох документите за детските.
Един ангажимент по -малко. Whistling

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Василена е болна, отново гърло. Но пък това ми даде възможност да си остана у нас и да утешавам каката за последните и два дни в градината.

# 11
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Де Ваня, каката или себе си. Да тие жива и здрава порасналата "абитуриентка".

Плодовете всеки ден ги предлагам като пасирани шейкове (изпива поне по половин кг плодове на ден). Понякога леко подслаждам с мед. Сега е на вълна плодово мляко - плод+кисело мляко+ мед.

# 12
  • Мнения: 4 966
Лого5ка, добре си го измислила това с шейковете. Ние, слава Богу, нямаме нужда - ядем си плодовете и така Grinning.
При нас тържеството е утре - за изпращане на бъдещите ученици. В нашата малка детска градина групата е една - около 27 деца - от 2 до 7 години.  Та затова имаме ученици! Тази година са 4 или 5 деца и програмата явно ще се върти около тях - ние нямаме стихотворение.

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Тържеството на градината беше страхотно! Честно да си призная, тръгнах с друга нагласа, но всичко беше на ниво. Даже изтичах до цветарницата за букети за госпожите и лелката, че ме досрамя, всички носят, аз след работа, неподготвена.  Tired

Сега ще погледна какво е снимал мъжа ми, и ако има нещо интересно - ще го пусна тук.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт