Две деца по-късно и "Ти си ми първият!" или как да изненадаме мъжа до себе си

  • 5 610
  • 126
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Седим си, значи, на раздумка със сеньора Сладка Хапка и някои неща, казани от нея ни наведоха на тази изключително забавна и може би - дори практична идея.

Решавате, да речем, да изненадате Милото с нещо ново, нещо неочаквано, нещо, което със сигурност ще запомни... Защо да не е една първа брачна нощ? Ама истинска - с благата ракия след това и окачения чаршаф с червено петно на простора, всички да видят, че сте били 'честни'... Именно - 'честни'. Представете си абсолютната му изненада да може да спи с девственица, която се явявате вие самите? Ах, вълнението, ах, трепетите - отново на 18 (12, 14, 34 - да се попълни според нуждите).

Или в други варианти, разбира се. Намирате нов мъж, а нов мъж - нов късмет, дето се вика, 1-2-5 налични деца не бива да убиват романтиката и възможността да спи с вас наистина за пръв път  Mr. Green И така - с всеки 'нов късмет', дорде не остане място за кръпки  Mr. Green

После да можете с чисто сърце да кажете, че заради истинската любов сте се разделили с девствеността си на ... (25, 37, 67 - да се попълни според нуждите)... Това ако не е романтика, не знам кое е  Laughing

След бързо Гугъл-търсене се оказа, че една пластика на химен струва едва 130 лева - какво значат тези пари, за да поднесеш на Милото такава абсолютна изненада?!

Бихте ли?

Аз колкото повече размишлявам над темата, толкова повече се убеждавам, че си струва, най-малкото заради изпънатата потресена физиономия, която вероятно ще видя...

# 1
  • Мнения: 765
 Shocked И да захвърля толкова усилия на вятъра ?! И да зачеркна години от живота си ?! И да ме боли като ме шият само за да ме разпорят пак ?! И да имам сили да му се смея после ?! Ха !  Naughty

# 2
  • Варна
  • Мнения: 826
хахахаха разсмя ме  Party Party Но ако трябва да бъда честна не бих... Thinking
1-во ще ме е страх от тази процедура и 2-ро съм почти сигурна че ще си помисли че ми е дошло , но не  и това....абе те мъжете не разсъждават толкова дълбоко........... поне според мен  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Тц.
Не стига, че всичко с болка става, ами и допълнително да влача.

# 4
  • Мнения: 3 268
Хах,това за девствеността отдавна не бях се замисляла.Има ли го още това чудо?Моят мъж изобщо не си пада по девственици.Бяга от тях като дявол от тамян.Ако някой ден реша да го изгоня,ето това е начинът. Grinning

# 5
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy
Mного яко!
По темата:не бих се подложила на зашиване на химена! NaughtyНе ми се повтаря пак  болката от "обезчестяването"! Sick

# 6
  • Мнения: 2 161
Заради изпънатата физиономия,сивият цвят на лицето и треперещият тих глас си струва да си ударя един шев.Ама всичките тези признаци са налице и когато се прибере и види състоянието на авоарите си.Що да се стресирам?

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не, не и пак не! Naughty
На такива мъки не се подлагам, а пък и като го знам мъжа ми, освен да ме помисли за  ku-ku и да падне голям смях, други разтърсващи емоции няма да предизвикам у него.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Оу, ама защо така негативно? Все пак вече сте ветерани в секса (и мъжете ви, надявам се), не сте неумели тийнове, каква ви тук болка?

# 9
  • Мнения: 3 521
Е хубаво де, ама каква е медицинската пауzата след великата "пластика на химен", щото не си представям как ти тропват конците сутринта, а вечерта мааш гащи пред Милото...трябва да има някакъв толеранс между шиенето и обеzчестяването и преz него какво делаш? Ако му кажа "Мило, чакай, не днес, че още не ми е zарастнала тутурутката" ще проваля иzненадата... Thinking

А бе пари на вятъра са си това.

# 10
  • Мнения: 6 029
ми не бих.. някак си ми е странно.

ама така или иначе секс скоро нема да видя, така че когато му дойде времето ще ни е и на двамата като за сефте Laughing

# 11
  • Мнения: 790
А аз си мисля друго :
В "хирургическата " индустрия силиконът, като най-продаван и успешен продукт, вероятно вече е достигнал пиковите си продажби и вече бележи спад.
Затова ето ви нов "продукт" на необятната пазарна ниша на пластичната хирургия.  Laughing

# 12
  • Мнения: 5 647
За 130 лв предпочитам да си купя нещо, отколкото да се шия и после да ме боли...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кво ти шиене, просто минавате към други отвори, и там сефтето е с всички екстри  Mr. Green

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Затова ето ви нов "продукт" на необятната пазарна ниша на пластичната хирургия.  Laughing
Ба, нов... просто преди да изобретят зашиването на химена са се ползвали други методи - суров дроб, парче цитрус и прочее неща, набутани прилежно на съответните места, во избежание откритието, че някой друг вече си е слагал книжката на тази лавица...

Аз предложих и по-простото закупуване на фин чорапогащник 15 дение, но опитното си е опитно - предупредиха ме, че такова нещо може да повреди деликатния инструмент и не си струвало...

Общи условия

Активация на акаунт