ДОБЪР КОЖЕН ЛЕКАР В ПЛОВДИВ И СОФИЯ

  • 33 010
  • 5
  •   1
Отговори
ДВАМА КОЖНИ ЛЕКАРИ В ПЛОВДИВ ПРЕГЛЕДАХА ДЪЩЕРЯ МИ/3ГОД./,ПОНЕЖЕ ИМА НЯКОЛКО ДЕПИГМЕНТИРАНИ ПЕТЪНЦА В ДЯСНАТА ПОЛОВИНА НА ТЯЛОТО-НА КРАКА,НА РЪКАТА,НА КОРЕМА И НА УСТНАТА.ЕДИНИЯТ ЛЕКАР КАЗА,ЧЕ Е СЕГМЕНТНО ВИТИЛИГО,А ДРУГИЯТ-АХРОМИЧЕН НЕВУС,КОЕТО Е ВИД РОДИЛНО ПЕТНО.ИСКАМ ТРЕТО МНЕНИЕ И КООРДИНАТИ,АКО НЯКОЙ Е ДОВОЛЕН ОТ НЯКОЙ КОЖЕН ЛЕКАР,МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ!
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Чувала съм, че д-р Елена Дякова е много добра и то от няколко източника. Преди време беше управител на Кожен диспансер - гр.Пловдив. В момента незная дали още е там. Има и частен кабинет. Имам нейна визитка-малко е старичка,но дано няма промяна в координатите и.

1. Областен диспансер за кожно-венерически заболявания:
    гр. Пловдив
    ул. " Даме Груев " 2
    тел.: 032 / 67 50 75 
    тел.: 032 / 60 65 31

2.Частен кабинет:
   гр. Пловдив
   ул." А. Букорещлиев " 17
   тел.: 032 / 26 36 13
   GSM: 088 861 94 93

УСПЕХ !  newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 134
Д-р Божикова в София.
Ще ти дам координати на лични.

# 3
Дъщеря ми 1г.1м имаше обрив (и все още има)около нослето. Започна да се разпространява около устата и вече дори нагоре към очите, понеже тя се търка с ръчички. Според педиатъра нямало страшно, но това чудо вече е от два месеца. Водих я при двама кожни и те ми приписаха първо Елком после Детрагента (за името не съм сигурна дали цитирам точно). За съжаление ефекта е краткотраен, след спиране на мехлема отново се появява обрива. Според аптекарите не трябвало тези мехлеми да се преписват на толкова малко дете.  Пъпчиците са ситни, червени и явно сърбят. Ако някой ми даде съвет и адрес на дерматолог ще съм благодарна  : pray: Simple Smile

# 4
Забравих да ви кажа, че търся кожен лекар в София  Crazy
Мерси

# 5
  • Мнения: 1 873
Аз съм доволна от д -р Боян Костов, работи в кожния диспансер в Пловдив, много учтив и постави правилна диагноза на детето ми, други лекари не успяха.

Адрес: гр.Пловдив
ул."Перущица 1 А", кабинет 7
до ХЕИ на Пещерско шосе
тел. 644 - 475 вътр.226 до 16 часа
GSM:0887 726 426

Общи условия

Активация на акаунт