АНАНАС

  • 651
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Купихме си ананас и след като го опустошихме, ни останаха четвъртинки, много красиви /корите на ананаса/. И ми хрумна че могат да се използват като ладийки, но с какво да ги напълня?
Сетих се само за плодове със сметана. Сигурно вие имате по добри и оригинални идеи.

# 1
Ми много пъти съм ги пълнила със смес от: сварени карофи нарязани на кубчета, пилешко месо също на кубчета, кис.краставички, сладка царевица, сол, черен пипер - всичко объркано с майонеза Тук се вижда горе долу творението Wink

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: Honda
Ми много пъти съм ги пълнила със смес от: сварени карофи нарязани на кубчета, пилешко месо също на кубчета, кис.краставички, сладка царевица, сол, черен пипер - всичко объркано с майонеза Тук се вижда горе долу творението Wink

Хонди4 а сърцевината на ананаса заедно с тази плънка която правиШ ти ли се яде или отделно? ( малко дърварски го написах ама... Thinking )Понеже гледам 4е е сложен до самата лод4ица...

# 3
Ми аз го слагам в чинийката, пък който иска да си го консумира. По принцип заедно се ядат Grinning (ама аз моя никога не го ям Embarassed  Laughing )

Общи условия

Активация на акаунт