Кое беше нещото с което...

  • 648
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Провокирана от това, че мъжът ми е иэвън града  по работа а мен ме е обэела една любовна носталгия по него, та се раэчуствах и си дадох сметка колко много красиви моменти иэживяваме эаедно, и колко дребни жестове от страна на любимият човек могат да стоплят цялото ти същество, да те направят щаслив Heart Eyes Сещам се например преди време бях отишла с малката на гости при майка ми в родният ми град а мъжо  си остана в Пловдив, и след като отмина емоцията от срещата ми с блиэките, така ми прилипсва топлината на любимия, че нещо чак ме эадушаваше Sad  само броях дните до връщането ни при него,  и така както си минаваха дните , нещеш ли една вечер се поэвани на входната врата и какво да видя  Shocked той милият пропътувал 400км эа да дойде да ме види, эащото също неиэдържал беэ мен Simple Smile Е как да не ти се стопли сърцето от такъв жест Blush  Та въпросът ми кам вас е -кое беше първото нещо эа което се сещате с което любимият стопли сърцето ви Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 668
Никой ли неиска да сподели Confused

# 2
  • Мнения: 750
Ами моя ми стопли сърцето като прелетя океани и морета за да дойде да живее при мен!(от Кейп Таун до София) Heart Eyes
Тъй като аз немога да отида там! Confused
Та така ми е стоплил сър4ицето с това...да си продаде вси4ко,къща-мъща,кола-мола,бе...вси4ко...и да дойде с два куфара при мен...4е никога няма да ми изтине сърцето към него!
То си ми е моето мило!Forever! Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
АМи той всекидневно прави жестове,с които топли сърцето ми:)

Днес ,когато валеше най големия дъжд,седях в колата и си мислих точно това,как ми е мило и колко много прави за мен.
Той ни остави с малкия и пеша тръгна по дъжда за да ходи да ми купи едни гримчета,които си бях заплюла...Чак мъчно ми стана  като си дойде целия вир вода.

Иначе още като бяхме гаджета,бях на морето и той дойде за 3 часа взе си ме и си дойдохме в София.

Един ден -пак пресни гаджета,ме чака долу с колата,да ме води на кафе.
КОгато се усещам,вече бяхме извън София.
Та стигнахме в един хубав хотел на Велико Търново.Много готина вечер си изкарахме:))))

Но най- мило ми става,когато пътуваме  с колата за някъде и му се наложи да удари спирачки-първото нещо,което прави в такъв случай е да протегне бързо ръка пред мене,за да ме предпази да не се ударя случайно в стъклото.... Heart Eyes Blush

# 4
  • Мнения: 6 992
Е, аз пък не мога да се сетя. Много съм студена май. Не е "май", той си ми го е казвал, че съм хладна към него. Пък ако към него съм хладна, не ми се мисли другите с какъв айсберг общуват Joy
Сетих се. Купи ми морско свинче за имения ден  Hug

# 5
  • Мнения: 1 299
Моят пък даде последните си пари за самолетен билет, за да дойде да ме види. Нямаше и 24 часа м/у двата полета.... Heart Eyes Има толкова много малки жестове, които е правил за мен...особено когато не ми е добре Sick И ме заведе да видя най-прекрасния мост на света....беше невероятно.... Hug

# 6
  • Мнения: 6 992
Носи ме нощем на ръце в една гора, защото бях на токчета...
Даде ми да гледам анимационно филмче, преди да гледаме филмът, който той е избрал..
Подари ми плюшено магаре за рождения ден, а после и книга, която поисках, макар че бяха последните му пари

и най- вече - ожени се за мен Joy

Общи условия

Активация на акаунт