Мъжо ви питал ли ви е за.....

  • 10 113
  • 185
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
   Съпрузите ви питали ли са ви с колко мъже сте били(интимно) преди да срещнете него?И ако ,,да,,....то вие истината ли сте казвали или сте му я спестили?
   
 Аз...аз му я спестих когато ме попита? Rolling Eyes
(Но той ме попита....защото аз го пипитах Mr. Green)

# 1
  • Мнения: 14 654
Не ме е питал, разбира се, все пак е възпитан човек

# 2
  • Мнения: 2 407
Не ме е питал,но сме говорили на тази тема.

# 3
  • Мнения: 750
Не ме е питал, разбира се, все пак е възпитан човек
Аз не съм Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 826
Питал ме е разбира се, аз него също  Mr. Green Не бих го нарекла невъзпитание,а просто любопитство Laughing
Казах му истината. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 783
Ако ме попита това, ще го попитам на свой ред той с колко жени е бил преди мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Не ме е питал,но аз не съм му спестявала.

# 7
  • Мнения: 750
Питал ме е разбира се, аз него също  Mr. Green Не бих го нарекла невъзпитание,а просто любопитство Laughing
Казах му истината. Peace
Бе и мен ме тресна любопитството! Wink
А преди него...ми никога не съм се вълнувала с колко е бил(бившият ми съпруг) newsm78!Не е събудил любопитството ми явно! Joy

# 8
  • Мнения: 2 220
Даже се отбраняваше от опитите ми сама да си казвам.  Mr. Green Сега съм благодарна за това. Вече не бих му казала за нищо на света... Аз пък знам за неговото любовно минало, но то не е кой знае какво.  hahaha

# 9
  • Мнения: 1 668
Да, питал ме е и аэ него също, нормално е да энаеш такива подробности  след като живееш с един човек, обичаш го и то любопитството те подбучква по някое време  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 991
Аз попитах първа, беше логично да си призная и моя опит. Че и с подробности сме си разказвали.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Питал ме е разбира се, аз него също  Mr. Green Не бих го нарекла невъзпитание,а просто любопитство Laughing
Казах му истината. Peace
newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 392
явно жените сме по любопитни-и аз съм питала,но той мене не,а и не се натискам да го прави.даже като тръгна да казвам нещо за някой бивш,ме слуша с половин ухо.май не им е много приятно,така че добре си направила че си му спестила бройката,особено ако е голяма. Peace

# 13
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Да, питал ме е и аэ него също, нормално е да энаеш такива подробности  след като живееш с един човек, обичаш го и то любопитството те подбучква по някое време  Mr. Green
Peace

# 14
  • Мнения: 2 677
Не ме е питал специално, но сме говорили.  Аз съм му казала истината, сигурна съм, че и той на мен. Нищо лошо не виждам в това.

Общи условия

Активация на акаунт