пюренце от черешки

  • 1 299
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
мами, как правите пюренцето от черешки? малката е на 8 месеца без 3-4 дена и искам да и дам вече... по ваша препоръка ги обелих от люспата, махнах костилката ( естествено  Mr. Green ) и ги пасирах, обаче стана много воднисто. не може да се сравнява с гъстотата на плодовите пюрета. как го правите вие? с нещо смесвате ли ги ? feeding

# 1
  • Мнения: 153
Аз преди няколко дни дадох на беба череши , но не правих на пюре ,а ги обелих и махнах костилката и й ги давах на много малки парченца горе долу с диаметър от 0,5 см. На малката принцеса много и харесват и смятам пак след няколко дни да и дам пак , но не смятам да прекалявам с тях , а от време на време да похапваме от тях.

# 2
  • Мнения: 100
С банан става страхотно - и на вкус и на гъстота.
Идеята взех от Хумана - имат такава каша.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
Настържи бисквита в пюрето Peace

# 4
  • Мнения: 393
Аз също се интересувам за сгъстяването, не моля .. дайде идея за нещо безглутеново!  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами ние сме по-големи от вас и ги хапваме така само с махната костилка без да са пасирани  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
AngelEyes можеш да сложиш 2-3 лъж.бишкоти Плазмон на гранули,те са без глуген,след 4 месец или 2-3 лъж. каша PeaceАз за съжаление май още не мога да давам пюренце от череши newsm78

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Миналата година процедирах по същия начин,като добавях намачкан банан.

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
paia4e, много е красива дъщеря ти. Да ти е жива и здрава!И аз За сгъстяването мисля че е най-добре с бананче.
Да взема и аз на мойто джудже ли да и дам  newsm78.Искаше ми се да изкачам поне масовата реколта,че на първаците нямам вяра по отношение на качеството.

# 9
  • Мнения: 245
Angel^wings  много ти благодаря  Heart Eyes аз и дадох вече пюренцето Simple Smile нямах обаче възможност да изляза да купя банан и го смесих с пюре от банан и стана работата Simple Smile черешките , които използвах не съм ги купувала,а ми ги прати баща ми - собствено производство Hug   сега видях че си от варна Simple Smile от там ми ги прати татко Simple Smile)

# 10
  • Мнения: 865
аз дадох оня ден,но ги изчистих от костилките и ги направих на сокче

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 907
Пробвай да слагаш бисквити, ако даваш. AngelEyes - варианта е безглутенови бисквитки или друг плод също - това с банана и на мен мнооого ми хареса като идея  Mr. Green .

# 12
  • Мнения: 24 467
След навършени 6 месеца започнах да пасирам пресни сурови плодове и ги давам всеки ден с малко добавено АМ или каша /1-2 лъжички/ за сгъстяване. Сега се възползвам от сезона и добавям пресни черешки към ябълката или другите плодове, много се уважават. За черешите не си играя да ги правя на сок, много оцветяват, а и не виждам защо да не се яде плодчето /без костилката, разбира се/.

# 13
  • Мнения: 24 467
Аз също се интересувам за сгъстяването, не моля .. дайде идея за нещо безглутеново!  Simple Smile

Каша без глутен или АМ /само праха/- така сгъстявам вече седем месеца плодовете, които давам пасирани, ако са редки и не добавя банан.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Ако правиш с преса за чесън хем не трябва да белиш люспата( тя си остава), хем е гъстичко.!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт