НЕ пазарувайте във Фантастико (Красна поляна)

  • 1 104
  • 5
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 459
Тъй като ми писна от този мърляв магазин, реших да ви предупредя.
НЕ КУПУВАЙТЕ, каквото и да било, изискващо съхранение от Фантастико в Красна поляна. Вчера купих едно прясно мляко, което беше вкиснало (за съжаление не пазех бележката). Най-редовно там продават мухлясъл хляб, кремчетата на д-р Йоткер миришат на изветряло и т.н.
Аз само в крайни случаи взимам нещо от там, но вече и крайните случаи отпадат.
Това е един от най-мърлявите и гадни магазини, които знам. #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 22:55 от zvanche

# 1
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здрасти кога ще ходим на разходка.
Аз преди време пък купих една комбинирана салата - снежанка и руска ФФвкус и беше развалена.  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 3 356
Мразя я тази верига,но за съжаление нямаме друг голям магазин в квартала.Винаги ,когато се излъжа да взема прасно мляко,на което гледам задължително срока на годност,е вкиснато.
Да не говорим за обслужване,стоката дали можеш да разбереш колко струва,дали етикетите си отговарят и т.н.

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 459
Има - Халите и СВА отсреща. Вече предпочитам да направя 50 крачки повече, но да си спестя бучката от мърлявщина в гърлото. Sick
Днес докато се разхождахме влязох във Фантастико да Южния парк - няма нищо общо с "нашия" - чист, просторен, подреден.

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз пък купих кайма,която миришеше ужасно  Sick,върнах я,защото за щастие си пазех бележката. #Cussing out

# 5
  • София
  • Мнения: 170
Всеки път като вляза и мирише на мърша от пилетата на грил, чудя се как някой ги купува, а щанда им с месо е кошмарен- много често месото е застояло.  newsm11 От там може да се купува единствено нещо вакумирано и задължително да се гледа срока на годност.
  Да не кажа, че с количка е почти невъзможно да се влезе с тези стълби, освен от щангист може би.

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 18:47 от sdidi

Общи условия

Активация на акаунт