Нивеа за бебета

  • 716
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
бихте ли ми казали ако сте ползвали серията за бебета на Нивеа?
Доволни ли сте,добре ли се отразява на бебето?
Решила съм днес да изляза да купя,че ми предстои раждане след няколко дни Simple Smile Heart Eyes Wink

# 1
  • Мнения: 1 264
Аз ползвам продуктите на Нивеа от раждането на Калоян и съм много доволна.  Peace

# 2
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Сестра ми ползва за племенника ми нивея и е много доволна ,няма да сбъркаш , също много хубави са бюбхен - аз ползвах тях.А майкте в форума мисля че в една тема много бяха похвалили мустела ,но те са по скъпички и в крайна сметка избора е твой.

# 3
  • Мнения: 742
страхотна козметика, нямат грешка Peace две деца гледам с нея

# 4
  • Мнения: 1 596
Благодаря ви много,
отивам до магазина Simple Smile Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз съм решила живот и здраве да ползвам козметиката на Нивеа,затова ще следя темичката.

# 6
  • Мнения: 3 069
Използвам козметиката на Нивеа от раждането му и съм много доволна.Не съм използвала нито зехтини, нито мас или каквито и да било бабешки илачи.

# 7
  • Мнения: 1 102
А аз не съм доволна от Нивеа, от 2 години ползвам Мустела, нямахме никакви оплаквания, но миналия месец ми се досвидяха парите и купих крем на Нивеа, детето изведнъж започна да се чеше, има малки пъпчици около шията и по гърдите, не съм сменяла нищо друго освен крема за тяло и мисля че причината е той. Не ме разбирай погрешно, може на други да не създава тези проблеми, просто моя син е с по-чувствителна кожа.

# 8
  • Мнения: 217
А аз не съм доволна от Нивеа, от 2 години ползвам Мустела, нямахме никакви оплаквания, но миналия месец ми се досвидяха парите и купих крем на Нивеа, детето изведнъж започна да се чеше, има малки пъпчици около шията и по гърдите, не съм сменяла нищо друго освен крема за тяло и мисля че причината е той. Не ме разбирай погрешно, може на други да не създава тези проблеми, просто моя син е с по-чувствителна кожа.

И при мен се получи същото,самоче от пяната за вана на Нивеа.Малкия целия се обрина и много се чешеше,сега сме на Мустела и няма проблеми.

# 9
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Аз съм доволна, две деца с Нивея гледам и проблеми не сме имали. Детето ще ти покаже най-добре какво му понася и какво не. Успех в избора  Peace. И леко раждане

# 10
  • Мнения: 983
 И моето бебче е на Нивеа вече пети месец, страхотно му се отразява  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз ползвам Бюбхен и с двамата,но с големия веднъж ползвах олиото на Нивеа и той се обрина целия Naughty . Други майки ми казваха същото,но може да е било до партида.  33uu

Общи условия

Активация на акаунт