Подарък за 11 годишно момиченце.Дайте идеи.

  • 743
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Синът ми ще ходи на рожден ден на съученичка.На никой от нас,както и на него не му идва на ум никаква идея за подарък.Момиченцето ще става на 11 години .Моля помогнете ми с някакви предложения.По възможност да се вместим  до 10-15 лв.Предварителни благодарности   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Книга.
Сребърни обици.

# 2
  • Мнения: 1 426
В Бонжур има едни прекрасни чаши - големи цилиндрични - с най-различни картинки, по които всички се заглеждат, но са по 10-ина лева и рядко човек ще си купи. Вземете й една такава!

# 3
  • Мнения: 967
Когато дъщеря ми (10г.) ходи на рожден ден, пита рожденника/чката, какво иска. Върши чудесна работа и детето е доволно.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Дъщеря ми много се радва на неща на УИНКС /чанти, несесери, шноли, кутии за бюро/, сребърни бижута, парфюмчета, кутия за бижута и т.н.
Доно ти е от полза

# 5
  • Мнения: 2 082
имам наблюдения от племенницата ми и знам,че обичат да носят бодита

# 6
  • Мнения: 1 426
имам наблюдения от племенницата ми и знам,че обичат да носят бодита
Е, боди от съученик...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
Голям и труден пъзел, книга, албум/рамка за снимки, диск с музика...
Ако момичето има изявени интереси в някаква област (спорт, рисуване), може да се избере нещо тематично.

# 8
  • Мнения: 2 082
имам наблюдения от племенницата ми и знам,че обичат да носят бодита
Е, боди от съученик...
бодито не е нужно да е бельо,нали?нито пък да е еротично.говоря за връхно такова...

# 9
  • Мнения: 1 100
От 11 годишно до 11 годишно има разлика.
Някои на 11 четат Уинкс.
Други на 11 правят секс вече.
А трети правят секс, но четат и Уинкс.  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 790
Аз бих подарила хубава книга.

# 11
  • Мнения: 234
Miracle_girl,надявам се че не си познала/по разбираеми все пак причини/  Grinning  за секса,де.
А пък детето наистина има интерес към балета.Та,ще видим какво ще е.

# 12
  • Мнения: 234
Не върви да е книга или чаша,защото сме й подарявали такива неща вече.  Hug

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 702
За около 15 лв. може да се купи чудесна блузка.  Когато не знам какво да купя, винаги прибягваме до този вариант.
За последния РД купихме диск, лицензен, заради текстовете на песните, но знаехме предварително, че рожденничката иска точно този аблум, при това държи да си го купи, а не да го сваля от интернет.
Другото, за което се сещам, е портмоненце.

Общи условия

Активация на акаунт