преса за коса - доволни ли сте от нея

  • 2 012
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 309
В голяма чуденка съм дали да си купя керамична преса за коса. Според фризьорката ми ефекта е същият като при професионално направен сешоар, което ме устройва идеално, защото съм с две леви ръце и никога не мога сама да си направя косата. И ви питам - има ли някой да ползва преса, как точно се изправя косата, изгаря ли / че и без това съм изрусена /, от коя марка сте доволни и въобще каквото се сетите да кажете.

Между другото ползвах търсачката и за моя изненада нищо не излезе.

# 1
# 2
  • Мнения: X
Изгаря Tired
 Слагай специални продукти за предпазване от толината, но ще трябва да си подстригваш връхчетата малко по- често. А колкото до ефекта, ако си достатъчно сръчна - да, като при фризьор е, но си е голяма играчка, особено ако имаш твърда и непокорна коса.
Моята коса и преса не търпи- изправя се за около 20 мин и после пах си бухва Flutter

# 3
# 4
  • Мнения: 1 668
Имам керамична преса эа коса и  като цяло съм доволна, ефекта от иэправянето с нея ми харесва много повече от ефекта при сешуара, да пресата иэгаря косата и я иэсушава эаради това аэ я полэвам много рядко преэ останалото време раэчитам на сешуара. Ако решиш да полэваш преса эадължително си вэеми кристали эа коса, те малко или много я  предпаэват. Относно  въпросът ти как точно се иэправя косата с преса-аэ примерно я хващам с шноли и пускам кичур по кичур и минавам с пресата, ако имаш още въпроси питай Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 191
Доскоро и аз така се чудех...И си взех Solac, професионална, не е керамична, но е с много широки плочи. Страшно съм доволна. Косата става една такава гладка, блестяща. От първия път си изправих добре косата съвсем сама, без да съм го правила досега. Оказа се, че не трудно. Ако си вземеш читава преса, няма да имаш проблеми.
За няколко пъти не забелязвам да ми изгаря косата. Но не трябва да се ползва прекалено често...Чела съм, че е хубаво да се слагат течни кристали за коса.
Добри отзиви съм срещала още и за Phillips, Rowenta и др.

# 6
  • Мнения: 207
Аз ползвам Ровента , но май ще си купувам  ето тази http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=91&products_id … ecfe4bda2ac956bad  знам че е много добра, а и цената е супер.

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Доволна съм. Моята е ФИЛИПС с регулатор на граусите.

# 8
# 9
Моята е ТАУРУС,изправя перфектно,лично аз съм готова за 30-40 мин,имам много коса на главата

# 10
  • Мнения: 2 237
Имам преса и съм доволна.Не изправям цялата коса,само ако нещо ми стърчи като стана сутрин.Ползвам маски и спрейове против изгаряне на косата.Не знам каква марка е пресата,сестра ми я донеес от Лондон.Знам само че е професионална и скъпа.

# 11
  • Мнения: 14
За мен пресата е голямо удобство. Моята коса е също руса и тънка, но определено без сушоар или преса съм като разплетена кошница. Пресата ми е една от най-хубавите, които се продават в БГ (Тондео, марка на Солинген) - стъкло-керамика. ... Използвам и много маски, кристали и термокремове и косата ми е в прилично състояние.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 452
Използвам и много маски, кристали и термокремове и косата ми е в прилично състояние.
Ако косата ти е това, което се вижда на снимката ти в ляво, изпитвам бяла завист към нея. Mr. Green
Страхотна коса! Браво!   bouquet
Казвай сега, как я отглеждаш. Thinking

# 13
  • Мнения: 865
аз ползвам керамична преса на Филипс и съм много доволна от нея,като се има в предвид,че съм с чуплива коса и на етажи,успявам да я изправя идеално

# 14
  • Мнения: 7 186
Пресата ми е една от най-хубавите, които се продават в БГ (Тондео, марка на Солинген) - стъкло-керамика. ... Използвам и много маски, кристали и термокремове и косата ми е в прилично състояние.

Моята е същата, имам я от Коледа някъде и макар да си бях обещала, че няма да прекалявам, май се пристрастих Tired Засега не виждам промяна в косата си, да чукам на дърво.
Jiji, много хубава коса имаш  bouquet
Колко често ползваш пресата и на колко градуса? Какъв термокрем ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт