Войната: Момчета - момичета?

  • 1 846
  • 40
  •   1
Отговори
Какво мислите за тази тиха/не винаги/ война - аз имам момиче,ти имаш момче.......За постоянната конкуренция,за това кои се гледат по - лесно,за това кои са по- добри,кои какви дрешки имали,и т.н,ит.н..........Или всичко тръгва от разочарованието на майките с момичета,че не могат да имат момчета и обратното? Има ли такава скрита война,или все пак има разумни майки,които вярват че всичко е в Божиите ръце,че децата са си наши и по-хубави от тях няма,че рецепти няма,че място за разочарование няма, или все пак се стига и до онези низши страсти,които водят до падение на интелекта newsm78

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Не знам за каква война говориш!
За мен няма значение какъв пол е детето!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз лично не съм срещала хора, които да водят тази война newsm78, мисля, че е тъпо Thinking

# 3
  • Мнения: 603
Не мисля, че има такава война. Поне на мен не ми се е случвало да попадна в такава ситуация.
Амбицирани майки обаче винаги ще има. А дали ще имат момиче или момче - каквото го е направил бащата.
Нейното гардже да е първо във всичко (да умножава на 3 години и да чете и пише на 3 и половина) и ако не е, ще го изживее много тежко.

# 4
  • Мнения: 765
 Странно , обаче имам момиче и ако можех да избирам , искам да имам още 2 момичета  Grinning
 Иначе не правя никаква разлика между момиченца и момченца - прекалено тъпо е , дори за мен .

# 5
  • Мнения: 871
, или все пак се стига и до онези низши страсти,които водят до падение на интелекта newsm78

По скоро ниският интелект е предпоставка за ниши страсти. Друг е въпросът какво са низши страсти. Желанието на маийката да има момче или момиче не е падение или още по-малко говори за нисък интелект. Аз винаги съм искала момче, но си имам 2 прекрасни момичета и не ги сменям за нищо на света. Обичам си ги, без това да ми пречи на желанието за момче

# 6
Напоследък попаднах на няколко разговори,които ме наведоха на тези мисли...Как една майка с момиче и една майка с момче,през усмивка си съскаха,че  искат второто пак да е от същият пол,защото много им харесвало.Чудесно,само че когато ги попитах,те как знаят как се гледа дете от другият пол,и на база какво си правят сравненията,и двете смениха темата..........Тъпо,но факт Thinking

# 7
  • Мнения: 805
Имам деца и от двата пола и не виждам разлика никаква. Отглеждането и на еднакви и на различни е трудно и изисква много отговорност, обич и як гръб.

# 8
  • Мнения: 25 447
За първи път чувам за такава глупост!  ooooh!
Иначе често се бъзикаме с познати относно специфичните грижи за двата пола, но чак пък война...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз като инициирах сдружение на женските майки, само ДеВаня се включи!  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 765
Аз като инициирах сдружение на женските майки, само ДеВаня се включи!  Crossing Arms
И аз ! На война ще ходим ли ? Интриги ще правим ли ?

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз като инициирах сдружение на женските майки, само ДеВаня се включи!  Crossing Arms
И аз ! На война ще ходим ли ? Интриги ще правим ли ?

Е как не?! Женските майки са с естествена склонност към интриги. Нали при въпроса "защо не беше мъжко?!", отговаряме с "Ми такова можеш" Mr. Green

# 12
  • Мнения: 29
За първи път чувам за такава глупост!  ooooh!
Иначе често се бъзикаме с познати относно специфичните грижи за двата пола, но чак пък война...
Съгласна съм и си мисля,че може би имаш момченце и си мислиш, че някой ти завижда,а ако пък е момиченце да не би ти да завиждаш.Такова нещо няма, като завист и според мен, но и аз съм чувала, че момченцата са по податливи на настинки от момиченцата и се гледат по-трудно, но това си е ..''специфичните грижи за двата пола'',но ако искаш им вярвай. Та би ли споделила какви деца имаш и какво те е накарало да се чувсташ така.

# 13
  • Мнения: 4 841
Водят се хиляди "ежедневни" войни.
Ако човек търси конфронтация и начин за убиване на времето и напрягане на нервите - за по-малко от две минути ще си намери конфликт, в който да се включи.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 958
Водят се хиляди "ежедневни" войни.
Ако човек търси конфронтация и начин за убиване на времето и напрягане на нервите - за по-малко от две минути ще си намери конфликт, в който да се включи.


Абсолютно мисля същото.
Такава "война" е най-малкото смешна /ако съществува наистина/. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт