Запуших тоалетната!!!!!

  • 22 353
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Моля кажете как се отпушва тоалетна чиния?Изсипах в нея  без да мисля един буркан с цели домати и поразията е налице!Пробвах сода каустик , но почти нищо не помогна. #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами пробваш с огромно количество вода - пълен леген, рязко го изсипваш. Идеята е от тежестта на водата да се избутат гадните домати. Ако не стане....купуваш едни домакински ръкавички и..сещаш се Wink А защо содата каустик не е разяла доматите..не знам, чудно ми е, все пак са биологичен отпадък не танкова ламарина, би трябвало да помогне Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 780
А дали са само доматите   Mr. Green ? Преди седмица и нашата тоалетна се запуши и мъжа ми  #Cussing out  #2gunfire какво ли не слагахме и как ли не се мъчихме да отпушим тръбата . Принудихме се да махнем тази задната пластмасовата / беше и циментирана при това / и извадихме от там ... кошничката от доместос  за която се чудих къде е и кога съм я хвърлила

# 3
  • Мнения: 32
пробвай с голямо количество гореща вода, ако не стане - след 15 минути повтори отново

# 4
  • Мнения: 3 970
И аз я направих тая глупост с доматите но при мен само вода помогна

# 5
  • България-София
  • Мнения: 573
А дали са само доматите   Mr. Green ? Преди седмица и нашата тоалетна се запуши и мъжа ми  #Cussing out  #2gunfire какво ли не слагахме и как ли не се мъчихме да отпушим тръбата . Принудихме се да махнем тази задната пластмасовата / беше и циментирана при това / и извадихме от там ... кошничката от доместос  за която се чудих къде е и кога съм я хвърлила
Tова с кошничката и при нас се случи да изчезват мистериозно, докато не хванах единия синковец да ги откача и пуска водата.  Засега запушване няма....
По темата - авторката да пробва първо с ръкавицата, да не ги натика по-навътре и да се налага да се "откача" тоалетната...после с кофата с вода.
Има и едни т. нар. спирали - някои водопроводчици имат, за отпушване на канали.

# 6
  • Мнения: 84
Аз пък веднъж докато още нямахме пералня, без да искам изпуснах прашките, които мъжлето ми беше подарило.  Embarassed но тоалетната не се запуши Wink

# 7
  • Мнения: 6 461
А дали са само доматите   Mr. Green ? Преди седмица и нашата тоалетна се запуши и мъжа ми  #Cussing out  #2gunfire какво ли не слагахме и как ли не се мъчихме да отпушим тръбата . Принудихме се да махнем тази задната пластмасовата / беше и циментирана при това / и извадихме от там ... кошничката от доместос  за която се чудих къде е и кога съм я хвърлила
И в къщи се получи тази работа.
МъжО махна пластмасовата част за да изкара кошничката.
Но ние знаехме кой я изхвърли в тоалетната чиния Mr. Green

Малко ме съмнява причината да е от доматите. Thinking

# 8
  • Мнения: 1 630
Аз веднъж така много успешно запуших с диня  Embarassed
Сред всички препарати помогна една специална тел за отпушване - има ги по железариите

# 9
  • Мнения: 814
Ами пробваш с огромно количество вода - пълен леген, рязко го изсипваш. Идеята е от тежестта на водата да се избутат гадните домати.Rolling Eyes
.
 Peace, изпробван и доказан начин!

# 10
  • Мнения: 393
Аз така с едния ягоди запуших тоалетната и се наложи да бъркам и да ги вадя защото това с водата не помогна а тана по лошо тоалетната чиния преля  Sick и си създадах още главоболия, но докато се прибра милото нямаше и следа от случилото се. Така че внимавай все пак и после кажи как си се справила

# 11
  • Мнения: 4 380
Имам една специална "отпушвачка" за целта- дръжка с гумен накрайник като фуния. Като се натисне, в гумата се създава налягане и избутва каквото има да избута. Така се справям и със запушени мивки. Рядко номерът не минава- само ако има сериозно задръстване. Ако не стане, поне си сигурен, че ще трябва да се вади нещото и не се разправяш да ровиш с ръце. Rolling Eyes

# 12
  • Разград
  • Мнения: 3 110
При такива аварии ползвам винаги сода каустик на шупли.Изсипвам вътре в тоалетната чиния и чакам.Не съм имала провали.
Ако все пак водата се оттича по-малко,изчаквам да се оттече и изливам вряла вода преди содата.Така още по-добре действа.

Общи условия

Активация на акаунт