Кърмене и командировка

  • 536
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263

Трябва да отида в командировка за 3 дена в София (сега сме във Варна...). Но не искам да отбивам мъника все още, въпреки че е вече голям. И то по няколко причини:
1. Лято е и не е добре да се случва през лятото до колкото зная.
2. Не сме го захранили още с млечни продукти заради алергията, а върви много бавно процеса на захранване и се чудя ако го отбия от къде ще си набавя калций и белтъчини, които сега си осигурява с кърменето
3. Не ми се купува адаптирано мляко, още повече, че трябва да започнем с фризопеп, а той горчи и Пламен просто ще откаже да го пие...

Имам една възможност да взема с мен детегледачката и малкия като ще и плащам аз хотела и пътя...
И се чудя и се мая дали да го взимам с мен или да го оставя при баща му тук... Притеснява ме и факта, че Пламен се буди през нощта и търси мен и ако ме няма ще настане реееев... А и баща му спи тежко и не чува, и докато го чуе мъника ще се е изтормозил...
Давайте акъл, че на мен не ми достига! sad smiley

# 1
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз предполагам, че ако се изцеждаш, за да поддържаш лактацията, за 3 дни мъника няма да забрави да суче. Но ако бях на твое място щях да го взема с мен, предвид допълнителните обстоятелства, които описваш.

Общи условия

Активация на акаунт