Преваряване на водичката на бебето

  • 17 794
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
ЗДравейте мами с опит,
тъй като скоро и аз ще ставам мама,дайте ми съвет относно в какъв съд да преварявам водата на бебето.
В метално канче или може в тези пластмасовите кани на ток...ако се сещате.
Бебето от кога почва да пие вода? Чула съм че е задължително да пие вода.
Благодаря ви Heart Eyes

# 1
# 2
  • Мнения: 2 663
И аз да кажа- ако кърмиш не е нужно да даваш вода.
Иначе можеш да я преваряваш и по двата начина

# 3
  • Мнения: 139
Аз знам, че не хубаво в канаа за преваряване, защото там водата завира и каната се изключва, а е необходимо да поври няколко минути.

# 4
  • Мнения: 1 733
Не е хубаво в метален съд, защото се получава някаква реакция, окисляване или и аз не знам какво точно. Използвай емайлиран съд. Преварявай водата в продължение на 5 минути.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не е хубаво в метален съд, защото се получава някаква реакция, окисляване или и аз не знам какво точно. Използвай емайлиран съд. Преварявай водата в продължение на 5 минути.
Peace

# 6
  • Мнения: 950
Аз започнах да давам вода откакто се е родила (друг е въпроса, че за 24 часа и 20 гр не изпиваше). Преварявам я в ел.кана.

# 7
  • Мнения: 2 677
Можеш и в електрическа кана, можеш и в стъклена термоустойчива кана също.

# 8
  • Мнения: 3 069
Преварявам му водата е електрическа кана.Достатъчно е да я оставиш с отворен капак и така може да се превари 5 минути, но аз не чакам толкова много.До момента я преварявам.

# 9
  • Мнения: 2 407
От начало преварявах на котолна, после в кана!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Преварявах на котлона в  тенджерка само за тази цел.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 243
Има много теми за въпросите ти.И все пак първо преварявах в микровълновата,а сега в ел.кана. Peace

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз преварявам водата в стъклена кана в микровълновата и я ползвам за АМ
Чиста вода моята дъщеря не пие  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 344
Преварявах на котлона в  тенджерка само за тази цел.
И аз също.Още от самото начало съм й преварявала нищо че не я пиеше.Никога не се знае кога ще му се допие на детето.Изписаха ме на 9 ден от болницата и там детето ми пиеше страшно много вода.Изпиваше си двете шишенца в денонощието.Понеже имаше много силна жълтеница ме караха да го наливам с вода.

# 14
  • Мнения: 4 784
преварявам на котлона в стъклена кана

Общи условия

Активация на акаунт