Климатици Мидеа

  • 37 483
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Мола ви за отзиви за климатиците на Мидеа,че се чудим какъв да си вземем.
Благодаря

# 1
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Само такъв не.

# 2
  • Мнения: 1 409
Защо,какви са проблемите при него?

# 3
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Но моя колежка се развали на втория месец. А съседите над мен имат такъв и е толкова шумен и така бучи, че не може да се спи от него. То е и въпрос на късмет, може да ти се падне по безшумен и по издръжлив. Просто съм чувала много оплаквания от тях- специално за климатиците. От друга страна съм чувала похвала за миялна от същата марка.
Има и една тенденция, която забелязвам по-отношение на техниката-всеки хвали марката, която има и хората рядко си признават, че са се прецакали.
Най-добре проучете хубаво и си решете. Аз моето мнение е такъв - не.
Сещам се , че май тук имаше тема и много ги хвалеха а аз четях и се чудех  newsm78 newsm78

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Midea-та са най-качествените клими в съотношение качество-цена. В тоз ред на мисли, съм напълно ЗА тях.
Работим ги вече 4-та година и дали сме имали 1-2 рекламации не си спомням.
Има сега една нова марка, която е с малко по-добри показатели... Но, трябва ми малко описания и желания.

Берни, опиши за какво ви трябват и в какъв вид помощение ще се слагат. Така, че мога да ти помогна по-качествено.

П.П: леко пояснение. Миялни Мидеа сме поправяли във всяка една тяхна разновидност. Wink Нон-стоп. По-голям боклук няма на пазаря... и как ще има... кой си слага ниворегулатора в дъното, тъй че да се наводява...

# 5
  • Мнения: 3 371
ние сме такъв от половин година и в жилището на приятеля ми също има такъв. доволни сме  Peace

# 6
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Относно рекламациите ми е интересно - не се ли правят в магазина/фирмата от която се закупуват??

# 7
  • Мнения: 6 461
Сестра ми са с Мидеа от доста време.
Доволни са .
Не са имали проблем до сега абсолютно никакъв с климатика.

# 8
  • Мнения: 3 371
Относно рекламациите ми е интересно - не се ли правят в магазина/фирмата от която се закупуват??
да,там  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 409
Midea-та са най-качествените клими в съотношение качество-цена. В тоз ред на мисли, съм напълно ЗА тях.
Работим ги вече 4-та година и дали сме имали 1-2 рекламации не си спомням.
Има сега една нова марка, която е с малко по-добри показатели... Но, трябва ми малко описания и желания.

Берни, опиши за какво ви трябват и в какъв вид помощение ще се слагат. Така, че мога да ти помогна по-качествено.

П.П: леко пояснение. Миялни Мидеа сме поправяли във всяка една тяхна разновидност. Wink Нон-стоп. По-голям боклук няма на пазаря... и как ще има... кой си слага ниворегулатора в дъното, тъй че да се наводява...

Трябва ни за стая,която е около 17 квадрата,става въпрос за спалнята,където живот и здрава ще спинка и бебчо като се роди.Препоръчаха ни за тази стая да си вземем 9-ка.
Ще съм ти благодарна за всяко мнение

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имаме такъв от две години - доволни сме. По безшумен е от LG-то и по-бързо постига температурата. И на мага зина си взехме такъв и свекървата е с такъв. Никакви оплаквания.

# 11
  • Мнения: 884
Доволни сме- имаме го сравнително отскоро-6-7 месеца и топлим стая от 60 кв. м., която не искаше да се стопли по никакъв друг начин.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Берни, да за 9-ка сте си. Стаята е сравнително малка. Опитай се да разположиш така вътрешното тяло, че да не се пада над креватчето. Макар, че МИДЕА-та е с най-голям ход на насочващия въздушната струя "гребен". Така, че дори да е над легълцето, ще можеш да го настроиш да не духа към бебчето.

За охлаждане ли ти е само или и за отопление? Ако е само за охлаждане е добро решението ти за Мидеа-та. Иска ми се да ти предложа една друга марка, която е клас А (на фона на Мидеата, която е клас С или D), но в момента нямат 9-ки...
Говоря за Нагоя: http://klimatici.com/product_info.php?manufacturers_id=21&products_id=133

Ако имаш още питанки, моля  Hug

# 13
  • Мнения: 1 409
Шани,благодаря ти за изчерпателния отговор.
Искаме да го вземем и за охлаждане и за отопление.В момента в хола имаме един Хюндай и сме доволни,горе-долу,та сега се чудим дали да е пак такъв или Мидеата.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
........
П.П: леко пояснение. Миялни Мидеа сме поправяли във всяка една тяхна разновидност. Wink Нон-стоп. По-голям боклук няма на пазаря... и как ще има... кой си слага ниворегулатора в дъното, тъй че да се наводява...
Шани, знаеш ли как ме притесни сега? Миялната ми е Мидея, новичка е, на два месеца, засега си върши работата добре. Взехме такава марка, точно защото сме много доволни от климатиците им.
А поправимо ли е? Имам предвид поправката голяма и скъпа ли е, когато се развалят?

Общи условия

Активация на акаунт