Десетте най-разпространени дамски сексуални фантазии ...

  • 5 210
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Тъй и тъй малко по-надолу се е заформила една тема за тройките и други хубави работи и аз провокиран от тази тема се сетих че преди известно време гледах предаването по бТВ за "Десетте най.... разпространени мъжки сексуални фантазии" На първо място както вече казах в другата тема беше тройката на мъж с две жени.... Не се сещам да съм гледал предаване за десетте най-разпространени дамски сексуални фантазии затова какво ни пречи тук да си спретнем една такава тема. И така - споделете ако искате и ако ви стиска - коя е вашата най-гореща сексуална фантазия и ли сексуални фантазии. Преди време например бях чел за голяма моя изненада че изнасилването било сред разпространените дамски сексуални фантазии. Разбира се не какво да е изнасилване а от любимия човек. Аз съм имал навремето, когато бях млад,  Simple Smile гадже което умираше да я "изнасилвам" образно казано. Тя бягаше из цялата квартира, съпротивляваше се и до бой сме стигали даже когато я хванех риташе блъскаше хапеше и т.н. но всичко беше само игра и накрая правихме секс където я хвана и я "изнасиля" почти насила а тя умираше от кеф.... Ама бяха млади години.... сега ме понаболява кръста и едва ли ще мога да повторя подобен подвиг с преследване и бой  Laughing Та това е от мен.... сега сте вие наред... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 991
Това определено не ми е фантазия. Аз придобих от рано кофти опит. Като съм малка и глупава Laughing
Та за това фантазиите ми са по-скромнички. Свързани са по-скоро с места, като че ли.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 129
И на мен не ми звичи добре изнасилването дори и от съпруга ми.
Май нямам сексуални фантазии. Каквото исках го получих. Може би като място - никога не сме го правили на брега на морето. Доста сме далече от него, а когато хидим на почивка винаги има много хора.

# 4
  • Мнения: 6 991
Морето е едното...даже ако може - вътре в морето Laughing
Другото е гора. Отчасти изпълнено, ама ми се иска по-така...
В междуградския автобус до неговия град, последния, зимата, на тъмно, на последните седалки Mr. Green - това е негова идея, ама ми допада Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 423
Извинявай, ама щом си на 37 г. и те понаболва
кръстът, определено не си част от моите мечти.

# 6
  • Мнения: 212
Извинявай, ама щом си на 37 г. и те понаболва
кръстът, определено не си част от моите мечти.
Извинена си. Ще го преживея някак макар и трудно... Но аз така или иначе не мога да съм част от мечтите на никоя жена щото съм женен. Така че сори... дори и да бях част от твоите мечти нямаше как да се сбъднат Simple Smile

# 7
  • Мнения: 216
И на мен не ми звичи добре изнасилването дори и от съпруга ми.
Май нямам сексуални фантазии. Каквото исках го получих. Може би като място - никога не сме го правили на брега на морето. Доста сме далече от него, а когато хидим на почивка винаги има много хора.
абе май на всички ни е изнасилването ама от любим човек, дано на никoй не се случи истинско. но и на мен ми е много секси да те награбят той моя си ме награбва ама все не ми достига
 Blush

# 8
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Моите са си цял разказ , от - до. Следващите - друг разказ. И така нататък. А сюжета - най- разнообразен. Преимуществото е на увертюрата (това май е към еротичните фантазии)

# 9
  • Мнения: 1 817
Никой ли нямо малко по-хард фантазия бе хора  newsm78 ?

# 10
  • Мнения: 212
Никой ли нямо малко по-хард фантазия бе хора  newsm78 ?
Сигурно има но ги е страх да си кажат да на би да се сбъднат  Laughing Laughing

# 11
  • в Низината
  • Мнения: 705
Такава фантазия определено не ми допада!!!

# 12
  • Мнения: 448
Присъединявам се към групата на фантазиращите за секс на брега на морето! Simple SmileЗащо все има народ там...? Laughing
А колкото до изнасилването от любим човек,на мен лично не ми допада,но като чета,май е на второ място в класацията.

# 13
  • Мнения: 236
Мечтите за брега на морето, морето, влака, киното, градинката в парка /пред НДК и Библиотеката/, палатка, асансьора, гората, изнасилването, секс с жена, тройки и т.н. всичките съм си ги сбъднала. Вече се чувствам спокойна и доволна. Ако са ми останали някакви фантазии, те са свързани с това да ме гледа, докато правя секс... Blush

# 14
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моите фантазии май като 4ета съм си ги реализирала още на млади години, явно съм си попаднала на фантазьори и идейни мом4ета! една е останала на медния ми полилей! това ве4е като виц!

Общи условия

Активация на акаунт