Да поздравим децата си !!!

  • 1 310
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Още няма тема за 1-ви юни Shocked или аз не я виждам Rolling Eyes

Да са ни живи и здрави, красиви и засмяни!



А какво бихте пожелали персонално на детето си?

Аз на моето: Да е все така безгрижно и щастливо и все така да не бърза да порастне Grinning Да бъде както до сега мила и грижовна и скоро да е най-добрата и щастлива кака /това малко и към мен Wink/. И да стане малко по-смела и упорита!

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 08:47 от Лекси

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Честит празник дечица!




А на моите слънчица пожелавам да бъдат все така чаровни,
да са умни, умерено послушни и много много здрави!
Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 44
Пожелавам на свой те деца да растат здрави и с късмет.Нека детското живее по-дълго в сърцата им за да се чувстваме и ние с баща им малко деца.ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ,ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ ДЕЦА.http://www.vbox7.com/play:f4cd2592

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Честит празник на всички малки, големи и още по-големи момичета и момчета!  Wink
Не забравяйте да се усмихвате и да правите поне по едно щуро нещо всеки ден!

Поздравих моите момичета с песен за събуждане по БГ Радио. Денят ни започна чудно!

# 4
  • Мнения: 173
Честит празник мили дечица !

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Честит празник, мили дечица! Пожелавам много усмивки и цялата любов на света Heart Eyes

Ники, маме, обичам те повече от живота Heart EyesБъди ми здравичко, аз ще се погрижа за всичко друго Hug

# 6
  • Мнения: 3 271
Честит празник! Да са ни живи и здрави и много да ни радват!
Синът ми е рожденник днес и денят започна много вълнуващо и рано. Е, попревъзбудиха се в последствие и тръгнахме малко разплакани и разсърдени, но ще мине. Затова пък в градината беше страхотно весело и красиво, към което добавихме и нашата торта Simple Smile

Искам да пожелая на сина си да се развива все така добре, защото много поумня през последната година, не на акъл, а по-скоро на разсъдливост и способност за преценка.
За дъщеричката ми искам просто най-после да надрастне бебешките си тръшкания и инат, защото иначе е разкошно мило, артистично и чаровно човече, но така ни уморява и напряга с постоянните капризи, рев и крясъци, че понякога ни е трудно да си спомним колко е сладка всъщност.

Весели и хубав ден на всички!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
Миленка, на теб специални поздравления за празника! Пожелавам ти много поводи очите ти да се пълнят със сълзи от гордост! Нека се сбъдне онова вълшебство, което е в мислите ти в мига преди детето ти да духне свещичките!

# 8
  • Мнения: 5 362
Честит празник на всички деца! baloni
На моето пожелавам да е все така усмихнато и лъчезарно,здраво,добричко и да расте безгрижно!

# 9
  • София
  • Мнения: 203
 Честит празник на малките ни сладурчета!
 Да са ни живи и здрави!
   bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 537
Честит празник на всички дечица!!!
А на моета пожелавам да ми е жив,здрав и все така умничък. Grinning Пожелавам му и повече да ме слуша ,защото напоследък нещо се прави на "дръж ми шапката" Crazy

# 11
  • Мнения: 3 271
Янита, очите ми се напълниха със сълзи докато ти четях поздрава  Hug Днес ми е много емоционален ден... Мисля, че покрай новината за Дари вчера, после дъжда ми довя спомена от дългото раждане на сина ми, после емоциите, усмивките и сълзите от сутринта...
Благодаря ти, трогна ме дълбоко с думите си   bouquet

# 12
  • Мнения: 60
Честит празник на дечицата ни !  baloni

Millena, да ти е живо и здраво слънчицето! bdbaloni

На моят син пожелавам да е здрав и много, много щастлив!

Весел празник на всички!

# 13
  • Мнения: 2 332
Нека да са живи и здрави, макар и палави на моменти, няма как, нали затова са деца  Grinning, да растат безгрижни и щастливи!!! И да имат много късмет в живота!!!

Милена - да ти е честит рожденника!!! Весел празник!! Hug

# 14
  • Мнения: 1 364
Честит празник, мили дечица!
Много здраве, щастие, усмивки и безгрижно детство!

На моята малка принцеса пожелавам, да е все така весела и много да ни радва!

Общи условия

Активация на акаунт