American Pie #11

  • 11 844
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 486
AL 
mariyanac (Марияна) - Лияна 2г - Декатур
AL /CA
Laura_Sh (Лора) - Виктор 5г, Стивън-Честър 2м - Варна/Сан Диего

CA
ANAID (Диана) - Сан Франсиско
Didi3 (Диди) - дъщеря 14г, син 12г, син 4г - ЛА
Pal4eto(Галя)- в очакване на 1-во бебе- момче-София/ЛА
Juturna - Сан Франсиско
Зора (Зорница, 29г.) - в очакване на първо, Сан Франциско

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
eleonory - дъщеря 3г

CT 
eseymour (Елица) - Джейн 2м - Ню Хейвън
Hear Again

DC 
Abadjieva (Анна) - Анелия 2г, Elizabeth - 1 м.

FL 
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
G&J - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самуил; в очакване на второ - Кейп Корал
Sunrise - 7г, 10г - Форт Лодърдейл
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
Venera26 - Форт Лодърдейл
mariana (Марияна) - Синтия 2г - Варна/Орландо
val_karaliiska (Валка) - София (22 юни 2006) - Дестин

GA 
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
тед76 (Теодора) - Кристиян 8м - Нова Загора/Атланта

HI/CA 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

IL 
Jeanne (Жана) - Александър 6г, Виктор 1г - Сливен/Чикаго
Zhana (Жана) - Мими и Софи (4 март 2006) - София/Ямбол/Чикаго
Pety (Петя) - Ричард 5г, Дейвид 1г 3 м - Сливен/Нейпървил
twins_mama (Диди) - Аля и Влади 3г - Чикаго
missy7 (Мария) - момиченце 10м - София/Чикаго
curly (Ралица) - Джаклин (24 януари 2006) - Сливен/Чикаго
baumy - син 16м - Чикаго
ТинаХрис (Христина) - Жорко 12м
Hot momma (Петя) - Симон 10г, Мая 2г - Плевен/Чикаго
elmo (Теодора) - Ния 2г - Асеновград/Нортбрук (Чикаго)
Niki1 - Чикаго
vgzaharieva - Криси -3 г.

MD 
DiMom (Христина) - Диана 2г 2м, Донна 2м
WinnieThePooh (Мая) - Николас (29 юни 2006) - София/Columbia

МА 
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
 
MI 
phonelady (Ваня) - Ивона (10.25.1998), Наско (09.29.2005)

NV 
smily_5q (Петя) - Йоана (1 май 2006) - Русе/Лас Вегас
Ра-ра (Ралица) - Йоана 3м - Варна/Лас Вегас
ina (Северина) - Ерик 2г - Русе/Лас Вегас

NH 
whity - 10г, 3 г

NJ 
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 4 г
блажка
silverarrow в очакване на първо дете

NY 
Zarka (Заряна) - Мария (22 април 2006) - Видин/София/Лонг Айлънд
danchita (Йорданка) - Александра 2г 4м - Асеновград/Ню Йорк
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
kader - Бруклин
LL Cool J - Ню Йорк
vinito - Ню Йорк

NC 
MissZ - Aлекса (12 април 2006) - Варна
maria_75- първо, края на Януари

OH 
anette1104 (Анна) - Ния 2г6м, Стефан 8м - София/Синсинати
Krassi (Краси) - Денис 14г, Косара 5г - Синсинати
Ружа - Лора 3г, Марта 21 месеца

PA 
Giraffa (Надежда) - Дамян 9 м - София/Стейт Колидж
jinajina - батко 13г, в очакване на второ - Питсбърг
Шоколадкина - Велизар 1г 5м, в очакване на второ - Ямбол/София/Пенсилвания

TX 
agito (Аглика) - дъщеричка 2г 4м -  Бургас/Далас

WA 
Liann (Ани) - Деси 14 г, Кристи 1 г - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола 3г - Карнобат/Сиатъл
mimoska (Мариана) - Адриан (28 юли 2006) - Варна/Сиатъл
Gergana - Мина 1г 6м - София/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана 4г 6м, Кристина 2г - Сливен/София/Сиатъл
Mama E - дъщеря; в очакване на 2-ро бебе - момче - Seattle/ Bellevue

Предишни теми:
Бъдещи и настоящи мами в USA
Бъдещи и настоящи мами в USA-2
Бъдещи и настоящи мами в USA-3
US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4
American Beauties - 5
American Beauties - 6
American седянка - 7
American седянка - 8
BG Ladies in US - 9
Ladies, Beauties, Moms-to-Be: come around here - chat for free #10

# 1
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Пу първа запис Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 563
Бенсън, мерси за информацията! Ние и без друго не сме готови сега, явно ще ставам майка някъде към 35, с тия цени... Исках да спася поне едно слънчице от българските сиропиталища, ама явно няма да стане. В Русия пък корупцията в осиновяванията е голяма, не ми се иска да се хващаме на такова хоро. Надявам се като се решим, да не чакаме дълго, защото нямаме претенция да е бебе, за пол, раса и такива неща, можем и някои увреждания да приемем.

За отворените осиновявания съм чела една книга, The Kid от Dan Savage - той и партньорът му си осиновяват момченце. Майката избира тях, защото сред всичките хетеросексуални двойки те били единствените гейове и силно изпъквали. Самата майка е бездомна, живее на улицата...

Честито слънчице отново и вечно здраве на семейството ти пожелавам! Успех и с курсовете на мъжа ти, моят скоро започва и той своите, ще става още по-напечено!

# 3
  • Мнения: 650
Hear Again имам колежка-рускиня-каза ми че е абсурд да си осинови детенце от Русия-и сега е в процес за Гватемала.
А ако намеря за Китаи ще ти пусна на лични-на моя приятелка техни приятели..(дълга стана) и бяха написали писмото сага за осиновяването на детенце от Китай. Пуснах го, но нещо съм загубила другите части, само част 1-иииххх...

Мдаа тук Тандури има силна БГ група-за 24 маи беше спретнат голям купон на един парк-чак се учудвам че Тина Хрис не може на никой формулата да си даде newsm78 Аз бих я взела с удоволствие ама малко далечко ми идва да ходя до чикаго Laughing
Тандури получих таблиците-благодаря! И онази тема за благодарностите е страхотна, но не мога да намеря време да пиша...

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 16:56 от Lana2004

# 4
  • Мнения: 7 091
Liann,  писах ти и в другата тема, не съм получила е-мейл, прати ми твоя на бележка!  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 393
Лана, Бенсън, Хиър агейн, моля ви не го приемайте като бъркане, но просто ми е интересно и затова питам- идеята за осиновяване на детенце (по каквито и да е причини) е повече от прекрасна, но защо никой не споменава осиновяване на детенце от България? Има ли специфични причини?
И като си говорим по темата- искам да споделя, че ние с мъжа ми бихме искали да имаме още едно биологично дете след София (преди аз да навърша 35, сега съм на почти 33) и след това плануваме да осиновим детенце от България. Но си признавам, че засега поне не сме проверявали нищо конкретно, просто имаме такива намерения.

Блажка, мерси много за инфото за магазина във Филаделфия!  Hug

# 6
  • Мнения: 393
Най-добрата ми приятелка осиновиха детенце от България. Отне им повече от година. Тя си е запазила бг-гражданството и кандидатстава като бг-гражданин. Въпреки това процедурата отне доста време и доста нерви

# 7
  • Мнения: 233
Liann,  писах ти и в другата тема, не съм получила е-мейл, прати ми твоя на бележка!  bouquet

Охх, и аз ти отговорих в другата, без да погледна новата Laughing, както и да е.....
Пуснах ти ЛС.

# 8
  • Мнения: 7 091
Хора  четохте ли какво пише за нас " американците" в темата за облачето в Клюто  Joy Джоя ми каза за това в темата " Бихте ли се върнали в БГ..."
Опаковаме сандвичи и косим трева, и сме пълни аутсайдери ама не можем да си го признаем  hahaha Mr. Green Гоооолям смях падна Joy

# 9
  • Мнения: 233
Хора  четохте ли какво пише за нас " американците" в темата за облачето в Клюто  Joy Джоя ми каза за това в темата " Бихте ли се върнали в БГ..."
Опаковаме сандвичи и косим трева, и сме пълни аутсайдери ама не можем да си го признаем  hahaha Mr. Green Гоооолям смях падна Joy


Тандури, благодаря още веднъж за файловете  bouquet

Да, и аз вчера цъках с език на тази тема. Даже мислех да пускам тук линк към нея Laughing
То едни разсъждения, едни изказвания...."ум да ти зайде"


# 10
  • Мнения: 558
И шпек ни пращат по пощата от БГ...  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 563
Лана, Бенсън, Хиър агейн, моля ви не го приемайте като бъркане, но просто ми е интересно и затова питам- идеята за осиновяване на детенце (по каквито и да е причини) е повече от прекрасна, но защо никой не споменава осиновяване на детенце от България? Има ли специфични причини?
И като си говорим по темата- искам да споделя, че ние с мъжа ми бихме искали да имаме още едно биологично дете след София (преди аз да навърша 35, сега съм на почти 33) и след това плануваме да осиновим детенце от България. Но си признавам, че засега поне не сме проверявали нищо конкретно, просто имаме такива намерения.

Блажка, мерси много за инфото за магазина във Филаделфия!  Hug

Аз много искам българче и докато бенсън не каза, че трябвало да живеем с детето в България, мислех българче да е. Признавам, не съм разучила системата още, аз имам години да го мисля как ще стане. Знам, че скоро сменяха системата като дадоха предимствео на български граждани. И аз съм гражданка (но ако национализмът в България продължава така да процъфтява и трябва да се отказвам от едното гражданство, познайте от кое ще се откажа).  Но си представям и чести пътувания до България в процеса на осиновяване, което значи отпуска, което знаете колко е трудно в САЩ...

Мисля си като се позамогнем и имаме повече място, да станем host parents на чуждестранен ученик за една година. Даже постоянно навивам мъжа ми как ще си вземем тийнейджър от арабските страни, щото ги "рекламират" като по-кротки.  Laughing

Замислям се и за голямо дете от бежанците... Дарфур... Ама всичко това е в сферата на мисленето  още.

Лана, получих бележката! Много ти благодаря, мила!  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 381
...явно ще ставам майка някъде към 35, с тия цени...

Няма подходящо и неподходящо време, както и възраст, да бъдеш майка. Та дори и биологична над 35  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 2 563
И шпек ни пращат по пощата от БГ...  Mr. Green

Аз нямам време цялата да я гледам, но забележете, че темата е до тази за доктора, намушкал сина на пациент... Смешници. След толкова години в чужбина аз продължавам да пиша идеален български, а тия женици не могат една запетайка да сложат правилно.

 Точно такива настроения ме отказаха тотално от България. Не стига че винаги бях неспособният инвалид (който не може да има собствени деца, тц тц тц, дайте да я оплачем как не е истинска Жена, освен че е полу-човек), пък после бях и курва, щото съм се омъжила за чужденец (за пари и за зелена карта, разбира се), а сега вече и неблагодарен невъзвръщенец, който плюе "неоправдано" по България... Нахално и цинично е това.

# 14
  • Мнения: 2 563
...явно ще ставам майка някъде към 35, с тия цени...

Няма подходящо и неподходящо време, както и възраст, да бъдеш майка. Та дори и биологична над 35  Heart Eyes

Благодаря ти за думите, мила Ники! Аз си знам, но ми се иска по-скоро да си гушкам и аз детенце!

Общи условия

Активация на акаунт