рожден ден , но къде

  • 567
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Знам , че доста е писано по темата, прегледах почти всичко, но някак си повечето клубове ми изглеждат за по- малки деца и нямам представа ,къде е подходящо за 7 -10 годишни . Моля мамите с опит или впечатления да ми помогнат , че съм доста затруднена .Приемам всякакви идеи , благодаря предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 2 700
Действително много е писано по темата, включително и за тази възраст. Не пишеш за кой град питаш. Ако е за София, тази седмица бях на два РД на 9 годишни. Първият беше в "Джунглата" на последната спирка на автобусите в Овча Купел-2, а вторият в "KFC" Люлин. И двата РД минаха с подходящи за възрастта занимания. Ходили сме и в "Моето гардже" в Лозенец, където на дъщеря ми също й хареса. Аз лично празнувах през зимата този на дъщеря ми в "Джимис" в Арена Запад, но не останах възхитена.
Напоследък доста се пише за "Кречетало", но лични впечатления нямам.
Канени сме утре в "Бамби", пак в Люлин (надявам се и там да е съобразено с възрастта).

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Ние отпразнувахме РД на малкия в Оксиния в Младост1. Търсих клуб, който да става за 7-8 годишни деца, нищо че Гого навърши две годинки. Приятелите ни са повечето с по две деца и в крайна сметка по-големите са повече. Хареса ми, а и децата останаха доволни. Какичките много добре ги забавляваха, измисляха им игри и имаха цяла програма - коя игра след коя следва. Гледах наскоро (след рождения ден) в сайта на Патетата, че предлагат разни програми точно за по-големи деца, но нямам преки наблюдения.

# 3
  • Мнения: 151
Съвсем наскоро празнувахме 10-ти рожден ден с мого гости - около двайсетина деца и малко родители с помощта на Детски партита "Малчуган Великан". Беше много, много хубаво организирано от момичетата. Ако искате проверете условията им -  www.malchugan-velikan.com

Общи условия

Активация на акаунт