БЯГАЩА ПЪТЕКА ИЛИ КРОСТРЕНАЖОР?

  • 8 554
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Момичета помагайте ,моля!
Голям спор имаме с мъжът ми относно покупката на един от двата уреда.Искам да ми помогнете и с опит и съвети относно ефективността ,предимствата и недостатъците .Имаме си велоаргометър ,но нещо не ни е от най удобните и не виждаме особен ефект от него/модел от преди 5-7 години на Кетлер,с страшно неудобна седалка/[/size].Целта и на двама ни е да по свалим малко килограми,а и за тонос.
Много ви благодаря!
Аз лично съм за кростренажор!

# 1
  • Мнения: 1 975
Аз нямам никакъв уред, но като чета във форума 99% от момичетата са по-доволни от кростренажора - аз него бих си взела  Peace

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 475
Кростренажор!!!При пътеката натоварването в коленните стави е по-голямо.След време се отразява.

# 3
  • Мнения: 4 678
Кростренажора е добре,може да натоварваш по различен начин цялото тяло,недостатъците са ,че много скърца(в повечето случаи)
Пътеката за мен е по-добра,особенно при добър наклон!Може при нея да си правиш разлияни начини и програми за трениране!Никой не твърди че задължително треа да бягаш ,ако имаш проблем с ставите.А и пътеката по-няма да ти доскучава.Недостатъците  са, че много силно лопа като бягаш,и ако си в апартамент може да имаш проблеми с комшията smile3511
Е не знам дали за теб има значение -едното е на ток ,а другото не е  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 099
Аз лично съм за пътечката, кростренажора за мен е много натоварващ . От мой личен опит при използването на  пътечката се чувствам много тонизирана, не се оплаквам от силна мускулна, стягам си тялото без да натрупвам мускулна маса и в същото време горя не малко кал. Ако имах и място къде да сложа подобен уред с удоволствие бих си го купила.

# 5
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз съм за пътеката. Имам кростренажор и почти не го използвам, след като ми предизвика веднъж, два пъти болки в гърба. Натоварването при него  е много голямо. Нъ пътека е много по приятно и се издържа по- дълго време. А нали целта е да се използва уреда и да ти е приятно.

# 6
  • Мнения: 2 261
Пътеката,която гледахме е в Метро и не е на ток,а на магнит.Задвижва се от бягащия.Пробвахме я леко ,но защо не става без да се държиш за ръкохватките Embarassed?
Мислех си, че просто мжеш да си бягаш ,все едно на едно място с ръце свободни.

# 7
  • Мнения: 3 453
Кростренажора е добре,може да натоварваш по различен начин цялото тяло,недостатъците са ,че много скърца(в повечето случаи)
Пътеката за мен е по-добра,особенно при добър наклон!Може при нея да си правиш разлияни начини и програми за трениране!Никой не твърди че задължително треа да бягаш ,ако имаш проблем с ставите.А и пътеката по-няма да ти доскучава.Недостатъците  са, че много силно лопа като бягаш,и ако си в апартамент може да имаш проблеми с комшията smile3511
Е не знам дали за теб има значение -едното е на ток ,а другото не е  bouquet

АЗ СЪМ ЗА КРОСТРЕНАЖОР ОТ 2,5  ГОДИНИ ГО ИМАМ И НЕ СКЪРЦА НА КЕТЛЕР Е!а И АКО ИМАХМЕ ПЪТЕКА СЪСЕДИТЕ ДА БЯХА ИЗБЯГАЛИ ВЕЧЕ ОТ ДУМКАНЕ Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 4 678
Като се замисля,за в къщи е по добте Кроса.
 newsm12По е безшумен,а и на него доста трикове може да се правят като влезеш в час newsm68

# 9
  • Мнения: 6 958
Глас за кростренажора и от мен  Peace (Кетлер-Версо 100 е моя)

Общи условия

Активация на акаунт