продължителен мензис след раждане

  • 625
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Случвало ли се е на някоя мама таквоз нещо. Вече 22-ри ден продължава менструалното кървене при мен. Започна на 50-я ден след раждането, дни след края на лохиите. Първият ден беше необилно, а следващата седмица - зацапване. Последва ден на горе долу обилно изтичане на кръв, после десет дена пак зацапване, после пак ден на по - обилно кървене и пак зацапване и така днес е 23-я ден от началото.   

# 1
  • Мнения: 1 467
Не, не ми звучи съвсем нормално, отиди на преглед, дано не е останало нещо. Но да не се изказвам неподготвена, чуй и други мнения.

# 2
  • Мнения: 466
На мен ми се случи подобно нещо при втората менструация след раждането и края на лохиите - първата беше нормална 5 дни , но втората продължи 10 дни някъде като ту беше само зацапване , ту течеше както при нормален мензис , ту пък въобще не тече два дни , но за 10 -11 дни ми свърши .

# 3
  • Мнения: 983
При мен беше както преди раждане..5-6 дни..Консултирай се с лекар - толкова далго май не е много нормално  #Crazy

# 4
  • Мнения: 66
Благодаря, че се отзовахте.
Бях вчера на лекар, който при преглед с ехограф не откри нишо притеснително. Раната от секциото е добре от вътрешната страна, в матката не е останала материя. Каза, че не може да определи причината за продължаващото кървене.  Обаче мен вече взе много да ме изнервя.

# 5
  • Мнения: 2 922
Аз бях така сега, след като родих втория път. Даже и по-дълго от 22 дена продължи  ooooh!

# 6
  • Мнения: 247
Аз бях с 11-дневно супер обилно кръвотечение. Уплаших се доста!
Докторката ми каза, че е съвсем нормално /явно не задължително за всяка жена/ 1-ят цикъл след раждането да е доста тежък и обилен.
Даде ми да пия калций и вит. С и се оправих по-бързо.
Иначе щях да откарам като теб сигурно Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт