Детски фризьор във Варна

  • 477
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
След 2 седмици ставаме на 1 годинка /ееех доживях и аз да го напиша това  Heart Eyes/ и искам да го подстрижа. Горкичкото заприлича на момиченце вече. Няма да се справя сама, защото не ми се иска да го правя на ду.е Crazy и се чудех къде във Варна ще има достатъчно търпелив и опитен фризьор за мъници. Приемам и съвети как да го задържа мирно за 15-20 минути  Joy

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Вчера го подстригаха моя калпазанин. Да ти кажа доста бързо пипаше жената, и пак остана съсвсем малко за довършване, а ма с това шило ooooh!
Не е специално детски фризьор, ама ако искаш опитай. Намира се до хотел Релакс, в един сутерен. Улицата е Л.Каравелов, зад Индийския на Княз Борис.
Ето как го наредиха моя: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138773

# 2
  • Мнения: 8 769
Аз заведох Кейти във фризьорския салон, където се подстригвах, с Филип бе същото. Попитах ги, съгласиха се, подстригаха ги.
Напоследък Филип ходи на фризьор при една и същя фризьорка, в малко салонче д ул.Братя Миладинови. Има търпение жената и хубаво го подстригва срещу 5 лв. Не зная улицата как се казва, но ако те интересува, ще проверя и ще ти кажа.

# 3
  • Мнения: 2 096
Ще следя темата..Доня Туфиня ще провериш ли за адреса. Фризьорката само мъжко ли подстригва?

# 4
  • Мнения: 8 769
Ще следя темата..Доня Туфиня ще провериш ли за адреса. Фризьорката само мъжко ли подстригва?
Всякакво подстригва. Сега ще проверя как точно се казваше улицата....
А ето я:-Оборище 33, тел. 640241. Не зная как се казва фризьорката (две са), просто отивам и питам дали са свободни (обикновено не са претоварени) и подстригвам дребен.
Искам да отбележа, че аз ходя на фризьор другаде; майка ми се подстригва и боядисва при една от тези фризьорки и е доволна.

# 5
  • варна
  • Мнения: 193
от годинката го подстригвам само на фризьор. от начало много шаваше, но вече за него е съвсем естествена процедура.
подстригват го в АРЛЕТ. това е до римски терми един салон. много съм доволна. струва 5лв

# 6
  • Мнения: 5 622
Аз водя Габ в едно много малко салонче, което е на Сливница, срещу пицария Тоскана и до чейнч бюро Варчев. Пепи го подстригва вече повече от година. Доволна съм. Търпелива е и не  рядко да се занимава с деца  Wink Мисля 3 лева или нещо подобно е услугата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт