Помогнете ми да реша кое столче за хранене

  • 1 908
  • 36
  •   1
Отговори
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
Спрях се на Happy Snack на Chicco или Sweety на Cangoroo. Моля, мамите които са ползвали такива столчета да споделят. Пък и не само такива - отворена съм за всякакви предложения.

# 1
# 2
  • Мнения: 72
Аз бих предпочела Sweety Мисля че Happy Snack na Chicco няма колелца за придвижване

# 3
  • Мнения: 2 936
happy snack на Chicco  Peace не съм го ползвала,защото ми подариха друго-но него бях харесала!

# 4
  • Мнения: 4 428
Столчето с повечето екстри - т.е. Кенгуруто в случая  Peace
Аз имам същото на Чиполино, много съм доволна. Няма смисъл да се лишаваш от някои неща заради марката

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Имаме Суити-много съм доволна,една от най-добрите ни покупки за бебето.

# 6
  • Мнения: 3 457
Аз бих предпочела Sweety Мисля че Happy Snack na Chicco няма колелца за придвижване
има новият модел 2007г-160лв. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Столчето с повечето екстри - т.е. Кенгуруто в случая  Peace
Аз имам същото на Чиполино, много съм доволна. Няма смисъл да се лишаваш от някои неща заради марката
Ние също сме с Чиполино  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 360
имам Суити на Кангару и не го препоръчвам.
има конструктивен дефект - спирачката на предните колелца много често се застопорява сама при движение на стола и блокира колелата. истинска мъка е да се мести този стол. иначе други забележки нямам.

# 9
  • Мнения: 72
Ние ползваме на Bertoni-Yam Yam и също така много често спирачката сама застопорява колелетата, но не смятам че това е проблем

# 10
  • Мнения: 2 723
Ние сме с чикото, липсата на колелца не е недостатък

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм за Чикото  Peace

# 12
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
Сега и Чико има две колелца на задните крачета. Може и с тях, 10 лева е по-скъп от този без колелца. Благодаря ви за отзивите!   bouquet

# 13
  • Мнения: 441

ние сме с такова столче и много съм доволна  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 846
Аз бих предпочела Sweety Мисля че Happy Snack na Chicco няма колелца за придвижване
има новият модел 2007г-160лв. Peace
като колелата са две, на задната част

Общи условия

Активация на акаунт