Посиняване около устните при бебе!

  • 7 266
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Момичета, имам син на 2.5 месеца, от време на време забелязвам, че е леко син около устата, чудя се това нормално ли е, ако знаете моля кажете, притеснено ми е?

# 1
  • Мнения: 3 116
По принцип при малки бебета е нормално, но е добре да се консултираш с педиатъра си. При повечето бебета го има, но понякога това говори за сърдечен проблем.

# 2
  • Мнения: 2 616
И малчо е така като го вадим от банята понякога, въпреки че го къпем на 37-39 градусова вода. При вас кога се появява

# 3
  • Мнения: 750
Няма определена причина или поне не съм забелязяла, понякога изчезва , друг пэт по задълго стои синьо  newsm78

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 765
По принцип при малки бебета е нормално, но е добре да се консултираш с педиатъра си. При повечето бебета го има, но понякога това говори за сърдечен проблем.
Над устната се намира една от вените. Кожата на бебетата е много тънка и прозира за това се вижда. Но може и да е проблем със сърцето.
На дъщеря ми и посинява така около устата / на 2 г. 1м. е /, когато плаче повече време, след баня, а понякога без видима причина. Само, че тя понякога се 'захласва' , спира да диша докато плаче и посинява цялото лице. Знам, че се израства и не се нуждае от някакво лечение.
Защо не попиташ педиатърката?

# 5
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
И моят син го има това посиняване около устата.Бях се притеснила много,след като една педиатърка спомена перорална цианоза(мисля че така се казва посиняването),защото е симптом
за сърдечни проблеми.Слава богу,всичко е наред,което показва,че при някои бебета посиняването
просто си го има.

Общи условия

Активация на акаунт