става ли това кенгуру за новородено

  • 1 028
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 362
http://mal4o.com/product_info.php?cPath=42_147&products_id=2 … 64b3a29047935a76-моля помогнете-става ли този модел кенгуру за новородено

# 1
# 2
  • Мнения: 636
SПОРЕД МЕН-ДА Peace

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не мога да видя добре дали има легнало положение,провери на място или питай по телефона.Ако няма,значи не става.

# 4
  • Мнения: 4 428
Само кенгуру на Чико съм виждала с въобще някакви положения. Това не означава, че другите не стават за новородени  Naughty Важното е да има твърдо гръбче. Да е достатъчно високо, за да подпира глъвичката на бебето.
Аз си купих някакво италианско с много хубава "яка" в горната част. Само с едно положение е. Ползвам го от раждането на Маги и до момента  Peace Нямали сме никакви проблеми.
Така, че и това става. Но, ако имаш да дадеш към 100лв за кенгуру, естествено, че е по-добре да си вземеш това на Чико с положенията  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 428
В момента в Продавалнико има доста добри обяви за кенгурута на Чико  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Според мен става. Изглежда стабилно  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 8 280
НЕ СТАВА, освен ако не са го втръдили нещо.

# 8
Аз имам такова и според мен не става.На мен ми виси от всякъде, а за детето, едно невнимание и си пада долу на земята.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 276
 T i T,
Bertoni има кенгуру с легнало положение. Купих такова преди около две седмици за 18 лева.
Не откривам снимка в интернет, но ако искаш до няклко дни мога да снимам моето и да ти изпратя. Но не е проблем да видиш и направо в магазин, защото на самата му кутия има снимка с легнало положение, т.е. не могат да ти дадат такова, което няма с обяснението, че има  Peace

И да, на Chicco сигурно е най-хубаво (имам на Chicco обаче с две позиции, т.е. без легнало положение). Наистина ми изглежда много хубаво, но разликата в цената от 18 до 120 лв. наистина не е малко. От друга страна на Chicco е до 9 кг., а ние на 2 месеца (нашите бебенца са горе -долу на една възраст  Simple Smile) вече сме 5 кг. и половина, така че.....

# 10
  • Варна
  • Мнения: 276
ето за този модел говоря:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=18234&cat=3

успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 861
Да става, Peace аз ползвах такова само, че модела на Бертони. Има твърд гръб, легнало положение и защитна част за главичката. Борис си спеше много спокойно и удобно в него - като в люлка. Друг е въпроса, че на около 4 месеца ни умаля Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт