Безумно главоболие....

  • 1 948
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Момичета, това на някой случвало ли му се е по време на бременността? С второто ми детенце пак ме болеше често глава, но този път е направо безумна история - през два-три дни съм със страшно главоболие по два дни. Аз си имам мигрена по принцип, но незнам нормално ли е да се изостри толкова от бременността? Започва от едното око и до 24 часа ми обхваща цялата глава и така боли, че не мога да си намеря място, чак приревавам като малко дете. Сега освен парацетамол не мога да пия нищо друго/ то аз от обезболяващите по принцип нищо не мога да пия защото съм алергична/, но повече от два пъти в денонощие не смея - още съм само в 11 седмица....
Споделете ако има нещо подобно при някой/ добре е да няма, ама се съмнявам/.

# 1
  • Мнения: 2 849
Разбирам те напълно .Така бях ,ужасно е .Питах в консултацията ,пратиха ме на очен лекар и невролог  Rolling Eyes>Нищо ми нямаше ,ставах и лягах с главоболие ,а съм чела ,че дори ако си с мигрена по време на бременност всичко отшумява от хормоните .Пиех по едно кафе сутрин и маааалко облекчаваше .Стисках зъби ,но се е налагало да пия парацетамол .Почивай повече .

# 2
  • Мнения: 640
Аз пиех и Упфен понеже бях чела,че е безвреден до третото тримесечие....При мен главоболието бе до 4 тия месец

# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
Не се притеснявай, това е нормално. И аз бях така до края на третия месец. Много е неприятно, но доктора каза, че това е от хормоните. Не съм пила нищо, почивах си повече  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Благодаря ви момичета!

# 5
  • Мнения: 3 406
Ох..познато,макар и рядко,хване ли ме главата е ад!!! на мене само ратворим Панадол ме оправя,независимо вреден или не...то не се издържа иначе!

# 6
  • Мнения: 1 233
Болеше ме глава през цялата бременност, но не така силно, както описваш ти. Тръпях и не пиех нищо, но при такова силно главоболие е невъзможно. Питай на консултация, ще ти изпишат нещо.

# 7
  • Мнения: 1 668
Все пак се консултирай с лекаря си, эа твое успокоение Peace

# 8
  • Мнения: 466
Аз имах такова главоболие - не си спомням вече до кой месец беше 5- 6  newsm78. Нищо не съм пиела , но ме болеше адски по цял ден , като легнех да се наспя през ноща , на другата сутрин преминаваше - добре че поне не беше всеки ден  #Crazy

# 9
  • Мнения: 2 039
 ooooh! Болеше я,как да не болеше  Close Някой път лягах,защото очите ми течаха от гадост.Нищо не съм пила,стисках зъби  Sick Но, пояснявам:това беше до 4 месец,после утихна  Peace  bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Много често имах главоболие докато бях бременна.Пиех само Парацетамол,но рядко.Все гледах да търпя.

# 11
  • Мнения: 1 230
Същия случай... И не ми минава лесно от лекарствата. Направо се събуждах обляна в сълзи от болката. Това с очите си е точно както при мен. Малко ми олекна, че и други имат такъв проблем. Дано и ти се успокоиш, като четеш колко много "мигрени" има във форума. Hug

# 12
  • Мнения: 983
Пий много вода, ама наистина много...по време на бременност на мен така ми минаваше главоболието, не съм вземала никакви лекарства  ooooh!

# 13
  • Мнения: 6 461
Пий повече течности и си направи консултация при лекар.

# 14
  • Мнения: 114
И аз имам главоболие но не толкова силно както описваш твоето.Ама аз го получих сега от около 2 седмици на сам.С първата си бременност съм нямала главоболие.

Общи условия

Активация на акаунт