Къде има това приспособление за заключване на хладилник?

  • 1 927
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
http://family-bg.com/prX_1866.htm
Просто не ми се чака дълго за онлайн доставка,тъй като за последната 1 седмица хладилника го размразяваме 3 пъти тамън-някой дребен бонбон все си избира нещо от него.
Живеем в центъра, до Попа.Къде сте го виждали в наличност, да хвръкнем и да си решим проблема?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 471
http://family-bg.com/prX_1866.htm
Просто не ми се чака дълго за онлайн доставка,тъй като за последната 1 седмица хладилника го размразяваме 3 пъти тамън-някой дребен бонбон все си избира нещо от него.
Живеем в центъра, до Попа.Къде сте го виждали в наличност, да хвръкнем и да си решим проблема?


Може да провериш в "Малечко", скоро зареждаха обезопасителни аксесоари и вероятно имат

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
http://family-bg.com/prX_1866.htm
Просто не ми се чака дълго за онлайн доставка,тъй като за последната 1 седмица хладилника го размразяваме 3 пъти тамън-някой дребен бонбон все си избира нещо от него.
Живеем в центъра, до Попа.Къде сте го виждали в наличност, да хвръкнем и да си решим проблема?

Аз взех такъв от Комсед.

# 3
  • Мнения: 2 663
Има едно магазинче на Патриарха, след Витошка -там мисля, че ги гледах

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Благодаря момичета!
Снощи вечерта в 11 часа направих заявка в Пакостник и днес нещата пристигнаха по обяд. Супер съм доволна. Оказа се ,че даже имали и 1-во юнска отстъпка, която я хванах.
Все пак, благодаря за отзивчивостта ви! Laughing

# 5
  • Мнения: 2 723
Във почти всеки бебешки магазин има чиковски заключвачки. Ноооо нашият син успя да разгадае механизма и сега си отключва първо заключвачката, а после си отваря хладилника  ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
Ноооо нашият син успя да разгадае механизма и сега си отключва първо заключвачката, а после си отваря хладилника  ooooh!
Честно казано подозирам, че и при нас ще се случи това нещо съвсем скоро.
Затова мисля тайно, т.е. не пред нея да въртя цветенцето. въпреки ,че ако не със завъртане, то тя сигурно би го изтръгнала цялото newsm78

# 7
  • Мнения: 2 936
Във почти всеки бебешки магазин има чиковски заключвачки. Ноооо нашият син успя да разгадае механизма и сега си отключва първо заключвачката, а после си отваря хладилника  ooooh!

сложете я по-високо,да не може да я достига  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 845
Във почти всеки бебешки магазин има чиковски заключвачки. Ноооо нашият син успя да разгадае механизма и сега си отключва първо заключвачката, а после си отваря хладилника  ooooh!

сложете я по-високо,да не може да я достига  Peace
Grinning
тотътря си стол и си върши работата Joy

# 9
  • Мнения: 330
Да попитам това приспособление става ли за заключване на вратата на пералня или дали знаете за такова дето да става?

# 10
  • Мнения: 7 803
тези са универсални. за всичко стават

# 11
  • Мнения: 2 723
Във почти всеки бебешки магазин има чиковски заключвачки. Ноооо нашият син успя да разгадае механизма и сега си отключва първо заключвачката, а после си отваря хладилника  ooooh!

сложете я по-високо,да не може да я достига  Peace
Grinning
тотътря си стол и си върши работата Joy

ахаааа hahaha

Общи условия

Активация на акаунт