помощ при определяне на г.с. седмиците

  • 959
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
привет на всички ! Наплашена съм от предходните три пъти и сега не смея да отида веднага на доктор/ а,не се сдържам за да видя дали е наред всичко/ newsm78.На 28.04.2007г. ми беше първият ден от последният цикъл. Направила съм общо 8 теста през последните дни  в началота на закъснението имах болки но като си легна  отминаваха. Моля ви не са ми ясни тези г.с. седмици  Embarassed кажете дали ако отида на док на 12.06 2007 г . бебчо ще се вижда , а  дали е възможно и по рано. #Crazy

# 1
  • Канада
  • Мнения: 494
Аз не съм много веща в тези неща  Rolling Eyes,но...мисля че тогава ще си в 7 г.с. и би трябвало до се види малката точица.Успех и лека бременност!

# 2
  • Мнения: 983
Би трябвало да се види..моята бременност я установиха в 6-тата седмица. Видя се точица колкото грахово зрънце  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
При мене миналата година последния цикъл беше на 26.04.Така че да предположим,че зачеването е станало горе-долу по същото време както при теб.Около 10-ти юни отидох за първи път на лекар и точката се видя с обикновен коремен ехограф!Така че предполагам както си планирала на 12-ти ще може да се установи бремеността.Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 39
Благодаря за отговорите.  bouquetКато се върна от док ще ви съобщя дали има наистина бебче и дали си е на мястото  baby_neutral. Стискаите палци на 12 .06 2007 год. Чао !Чао!

# 5
  • Мнения: 802
и тук искам да попитам
след коя г.с . в кой месец на  бременността се влиза ?!



На доста места четох, но май пак не ми е ясно !
Някъде пише, че след 12 г.с е края на първия триместър !
Другаде четох , че от 11 г.с. се влиза в трети месец на бременността ?!

и така доста се затруднявам в сметките !

# 6
  • Мнения: 689
Средата на 5 г.с. започва втори месец,
края на 8 г.с. - трети,
началото на 13 г.с. - четвърти,
края на 17 г.с. - пети,
края на 21 г.с. - шести,
началото на 26 г.с. - седми,
края на 30 г.с. - осми,
началото на 35 г.с. - девети.

# 7
  • Мнения: 22 414
привет на всички ! Наплашена съм от предходните три пъти и сега не смея да отида веднага на доктор/ а,не се сдържам за да видя дали е наред всичко/ newsm78.На 28.04.2007г. ми беше първият ден от последният цикъл. Направила съм общо 8 теста през последните дни  в началота на закъснението имах болки но като си легна  отминаваха. Моля ви не са ми ясни тези г.с. седмици  Embarassed кажете дали ако отида на док на 12.06 2007 г . бебчо ще се вижда , а  дали е възможно и по рано. #Crazy

Започваш да броиш седмиците от първият ден на последната ти менструация.

# 8
  • Мнения: 11 003
Коя седмица на кой месец съответства може да видиш ТУК.
Не е съвсем точно, но горе долу за ориентир става.

# 9

Общи условия

Активация на акаунт