144 СОУ - за родителите ...

  • 719
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте !
Една радостна вест за мене - приеха сина ми в музикалната паралелка на 144 СОУ при г-жа Ирина Божкова. И сега въпросите - какво ви е впечетлението от училището, а и - ако познавате нашата госпожа - какво ви е мнението за нея ... А и дали трябва да имам претеснение, че има вероятност да се набляга повече на специалните предмети, отколкото на общообразователните (все пак това не е Музикалното училище, нали  Simple Smile)
И още нещо ... транспорта ... Има ли родители в този форум, чиито деца учат в това училище, но не живеят в районите на Младост-ите (а дори и от тези квартали, но са на по-далече) и съгласни ли сте да се организираме и да се потърси фирма, която да превозва децата ни до домовете ни - става въпрос за т.нар "ученически бусчета" , които сутрин, на обяд, следобед взимат и връщат децата ни от сътоветния квартал, блок, къща ...
Какво ще кажете ... ? !

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щерката на 31.05 завърши 3-ти клас там, но с рисуване. Отделно посещава школата по пиано. Завърши с 1 5-ца по приложно изкуство.
Попаднахме на прекрасна класна, която знае какво и как да го изисква от тях. Не мисля, че се набляга на специализираните предмети, за сметка на общообразователните. Но всичко си зависи от класния.

Бусчета не ползваме. Ние сме си в Младост. От м.г. щерката се връща сама. Нямам претенции за такива бусчета...
Ако се сетиш за още нещо, моля. Насреща съм за всякакви твои въпроси  Simple Smile Нямам никакво инфо за Божкова...  Confused

# 2
Щерката на 31.05 завърши 3-ти клас там, но с рисуване. Отделно посещава школата по пиано. Завърши с 1 5-ца по приложно изкуство.
Попаднахме на прекрасна класна, която знае какво и как да го изисква от тях. Не мисля, че се набляга на специализираните предмети, за сметка на общообразователните. Но всичко си зависи от класния.

Бусчета не ползваме. Ние сме си в Младост. От м.г. щерката се връща сама. Нямам претенции за такива бусчета...
Ако се сетиш за още нещо, моля. Насреща съм за всякакви твои въпроси  Simple Smile Нямам никакво инфо за Божкова...  Confused

Благодаря ти за мнението !
Ние живеем в Мусагеница.Като се погледне не сме толкова далече, но освен на собствен транспорт, предпочитам да разчитам и на "учебен" ...
А мнението на други родители ... ? !

# 3
Щерката на 31.05 завърши 3-ти клас там, но с рисуване. Отделно посещава школата по пиано. Завърши с 1 5-ца по приложно изкуство.
Попаднахме на прекрасна класна, която знае какво и как да го изисква от тях. Не мисля, че се набляга на специализираните предмети, за сметка на общообразователните. Но всичко си зависи от класния.

Бусчета не ползваме. Ние сме си в Младост. От м.г. щерката се връща сама. Нямам претенции за такива бусчета...
Ако се сетиш за още нещо, моля. Насреща съм за всякакви твои въпроси  Simple Smile Нямам никакво инфо за Божкова...  Confused

Благодаря ти за мнението !
Ние живеем в Мусагеница.Като се погледне не сме толкова далече, но освен на собствен транспорт, предпочитам да разчитам и на "учебен" ...
А мнението на други родители ... ? !
Могат да откликнат - конкретно за транспорта - и родители на деца от 81 СОУ, та нали двете училища са едно до друго ...

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
81-во си е супер квартално школо. Няма за какво да бъде предпочетено пред това, дето е във всеки друг квартал.

# 5
81-во си е супер квартално школо. Няма за какво да бъде предпочетено пред това, дето е във всеки друг квартал.
Аз само предлагам, защото рядко има две, почти едно до друго училища, и в този случай може да се комбинира превоз и до едното, и до другото училище ...

Общи условия

Активация на акаунт