Каква марка АМ да давам на 6-месечно бебе?

  • 490
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами, досега бебка беше на Фризовом тъй като много повръщаше. Сега след като почнахме пюренцата , повръщането значително намаля и лекарката ми каза да сменя вече Фризовом с Nestogen . Някоя от вас ползвала ли го е и имате ли някакви по-добри съвети за друга марка. В началото / първия месец/ и давах Аптамил АР , но не и харесваше и сега не знам дали сега Аптамил 2 ще го пие. Надявам се да ме ориентирате в избора и благодаря предварително . Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 6 971
Аз съм много доволна от Аптамил 2 и съм чувала само добри отзиви за него от други майки, но всичко си зависи от детенцето. Трябва да пробваш, за да видиш дали ще му хареса, как ще му понесе и т.н.

# 2
  • Мнения: 46 437
При дете, без проблеми- всички са еднкво добри Peace

Но щом детето е било с повръщане и на специализирано мляко, педиатърът е преценил кое е подходящо, не си прави експерименти.

# 3
  • Мнения: 2 677
При дете, без проблеми- всички са еднкво добри Peace

Но щом детето е било с повръщане и на специализирано мляко, педиатърът е преценил кое е подходящо, не си прави експерименти.

# 4
  • Мнения: 27 524
Но щом детето е било с повръщане и на специализирано мляко, педиатърът е преценил кое е подходящо, не си прави експерименти.

 Peace

# 5
  • Мнения: 171
След ФРИЗОВОМ минах на ФРИЗО 1,  а от тези дни на ФРОЗО 2  от една фирма са и са близки по състав да не кажа еднакви така поне знаеш че няма да има проблем при смяната на млякото

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Довери се на педиатъра си  Peace

# 7
  • Мнения: 174
Ние сме почти на 6 месеца и пием Аптамил 2...преди това 1-цата,,но не сме имали никакви проблеми

# 8
  • Мнения: 1 233
На тая възраст ние почнахме Фризо-2.

Общи условия

Активация на акаунт